"Nie radzę, jeśli chce pan mieć pełne uzębienie na święta". [358. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od zapomnienia cytaty: słowa, lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak poważne i kontrowersyjne.

Miejsce 1. w notowaniu 357. naszej "Listy" zajął premier Mateusz Morawiecki z wyimkami z expose, w których między innymi wyczytał, kiedy powinny zabrzmieć oklaski. Na drugim - performance Anny Wacławik-Orpik, który zmusił Andę Rottenberg do wypełnienia również roli prowadzącej, na trzecim: o zasadach obowiązujących w Sejmie informujący słowem, i twardym czynem, Stanisław Piotrowicz.

Wśród premier w notowaniu 358. o licznych tytułach naszych gości i, przy okazji, dlaczego ich wymienianie jest tak ważne, werbalna literówka, z myślą o następcach z poprzednikami w pamięci, ponadto: zaproszenie dla Jarosława Kaczyńskiego, jabłko jak twardy orzech do zgryzienia, o stąpaniu po kruchym lodzie niecytowalnych w radiu o tej porze wulgaryzmów i wreszcie: o przymiotach znanego doskonale także stałym słuchaczom "Listy" posła Marka Suskiego.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 358. Liście Przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM