Komentarze (60)
"Nie ma czego Józefowi zazdrościć". Prof. KUL o obyczajach w czasach Chrystusa
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • labore

  Oceniono 1 raz 1

  I kto to mówi? Zwolennikom in vitro brakuje wyobraźni, że powołanie do życia człowieka może nastąpić inaczej niż przez stosunek seksualny?

 • kotmiki

  Oceniono 4 razy 0

  Maria została wyrzucona z domu przez Josefa bo puszczała się na prawo i lewo ,ojcem Jezusa jest rzymski żołdak greckiego pochodzenia Panthera stad włóczenie się be\ sensu oto świadectwo prawdy na święto dzisiejsze zamiast mitów i bajek Amen

 • pigwa_polska

  Oceniono 2 razy 0

  Jezus nie mógł być na ziemi kapłanem - bo nie był z pokolenia Lewiego. Jezus był z pokolenia Judy - co to którego nie było powiedziane aby ktoś z pokolenia Judy mógł być kapłanem. Pan profesor PAN powinien to wiedzieć.

 • and155

  0

  Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina!

 • pigwa_polska

  Oceniono 1 raz -1

  (1): Skoro już wielu podjęło się sporządzenia opisu wydarzeń, które wśród nas się dokonały, (2): jak nam to przekazali naoczni od samego początku świadkowie i słudzy Słowa, (3): postanowiłem i ja, który wszystko od początku przebadałem, dokładnie kolejno ci to opisać, dostojny Teofilu, (4): abyś upewnił się w prawdziwości nauki, jaką odebrałeś. (5): Za dni Heroda, króla judzkiego, żył pewien kapłan imieniem Zachariasz, ze zmiany kapłańskiej Abiasza. Miał on za żonę jedną z córek Aarona, a na imię jej było Elżbieta. (6): Oboje byli sprawiedliwi wobec Boga, postępując nienagannie według wszystkich przykazań i ustaw Pańskich. (7): Lecz nie mieli potomstwa, ponieważ Elżbieta była niepłodna, a oboje byli już w podeszłym wieku. (8): I stało się, gdy sprawował służbę kapłańską przed Bogiem w kolejności przypadającej nań zmiany, (9): że według zwyczaju urzędu kapłańskiego na niego padł los, by wejść do świątyni Pańskiej i złożyć ofiarę z kadzidła, (10): cała zaś rzesza ludu modliła się na dworze w godzinie tej ofiary. (11): Wtem ukazał się mu anioł Pański, stojący po prawej stronie ołtarza kadzidlanego. (12): I zatrwożył się Zachariasz na jego widok, i lęk go ogarnął. (13): Anioł zaś rzekł do niego: Nie bój się, Zachariaszu, bo wysłuchana została modlitwa twoja, i żona twoja, Elżbieta, urodzi ci syna i nadasz mu imię Jan. (14): I będziesz miał radość i wesele, i wielu z jego narodzenia radować się będzie. (15): Będzie bowiem wielki przed Panem; i wina, i napoju mocnego pić nie będzie, a będzie napełniony Duchem Świętym już w łonie matki swojej. (16): Wielu też spośród synów izraelskich nawróci do Pana, Boga ich. (17): On to pójdzie przed nim w duchu i mocy Eliaszowej, by zwrócić serca ojców ku dzieciom, a nieposłusznych ku rozwadze sprawiedliwych, przygotowując Panu lud prawy. (18): Wtedy rzekł Zachariasz do anioła: Po czym to poznam? Jestem bowiem stary i żona moja w podeszłym wieku. (19): A odpowiadając anioł rzekł do niego: Jam jest Gabriel, stojący przed Bogiem, i zostałem wysłany, by do ciebie przemówić i zwiastować ci tę dobrą nowinę. (20): Otóż zaniemówisz i nie będziesz mógł mówić aż do dnia, kiedy się to stanie, bo nie uwierzyłeś słowom moim, które się wypełnią w swoim czasie.

 • rabin

  Oceniono 6 razy -6

  Śmieszne komentarze małych ludzi, którzy sądzą, że są mądrzejsi od innych, tak samo, lub lepiej wykształconych. "Rzekł mu mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny: Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny." Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX