Komentarze (84)
Polityk .N o MaBeNie: Żeby mieć przyzwoity wizerunek w świecie, trzeba się przyzwoicie zachowywać
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tomtg123

  Oceniono 3 razy 1

  No tak. Po prostu.

 • ws62

  0

  Ma się takich doradców jakich się chce mieć. Tych co nie podzielają tego specyficznego sposobu myślenia po prostu nie ma w tym obozie. W ogóle z doradcami to Polacy mają pecha. Komorowski miał mądrych i utytułowanych, kulturalnych i w świecie obytych no i przegrał z Nobody. Logika pokazuje, że dobry doradca nie gwarantuje zwycięstwa wyborczego. No to chyba zły tym bardziej... Róbmy swoje Panie i Panowie...

 • arbor_1

  Oceniono 2 razy 0

  Niech się wzorują na Kimie i Korei Płn. Świat będzie zadziwiony

 • xyzabc2

  Oceniono 2 razy 0

  "Skromny geniusz" Wadim Szefner
  ... Centralna Miejska Otwieralnia Konserw...
  To jest to myślenie. Aż ciarki przechodzą. Czas zwiewać. Nie sądziłem, że tak szybko wrócimy do tamtych czasów. Polecam lekturę. Namiary jak wyżej.

 • frogman

  Oceniono 4 razy 0

  "profesor" z pisu i wszystko jasne

 • Oceniono 4 razy 0

  skąd wykopali tego gościa ?
  To przecież żywy relikt komuny lat 60-tychi 70-tych XX wieku !!
  TVP w wydaniu Kurskiego to w 100% to samo co dziennik telewizyjny tamtych lat: propaganda sukcesu i kult jednostki przez cały program !!
  Słuchać tego mogą tylko debile !!

 • n29a

  Oceniono 1 raz -1

  Zybertowicz dawno odleciał, ale jeszcze nadaje.

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 7 razy -1

  "Świat jest otwarty, globalny, ludzie wiedzą co się dzieje i potrafią to ocenić"

  Oczywiście, że potrafią ocenić. Setki milionów ludzi na Zachodzie bije brawo, że Polska nie przyjmuje imigrantów w ramach masowej imigracji. Tylko, że o takich ludziach nie usłyszy się w mainstreamowych mediach, ale zobaczy się ich w komentarzach internetowych a potem przy urnach wyborczych. Następne są Włochy na liście = "czerwona kartka" marksiści z UE.

 • unixyz

  Oceniono 3 razy -1

  Korea Polnocna coraz blizej i blizej. Pamietam jak zmarl Kim ir sen ambasada bronila publikacji o placzacych ptaszkach w korei spowodu smieci przywodcy - mieli juz sprawne ten MaBeny , nawet wiecej niz jedna. Zybertowicz jedz do Korei to ci dadza projekt - moze nawet dostaniesz te slynne karteczki z notosow.

 • mazzinl890

  Oceniono 8 razy -2

  "Polsce nie trzeba tajnej broni propagandowej, tylko przyzwoitych działań władzy" jak to było w czasach Tuska i Kopaczki.
  Zaś teraz o tym, co jest przyzwoite a co już nie, będzie ex cathedra w oparciu o politpoprawność wyrokować tow. Rabiej oraz komisja w składzie Zandberg, Sześciokról i Niesiołowski.
  Wielką pieczęć pod decyzje komisji przykładać będą rotacyjnie TW Carex, TW Bolek, TW Stokrotka oraz duch Paradowskiej rękami brata w wierze - tow. Jerzego Urbana - bądź samego ojca Adama.

  Będzie się działo, że hej!

 • doktorpeowcow

  Oceniono 7 razy -3

  Totalni boją się Zybertowicza. Wiedzą, że jego pomysł może okazać się skuteczny w walce z komentatorami niemieckimi z Czerskiej...

 • saviour

  Oceniono 3 razy -3

  oto cała prawacka poprawność polityczna

 • 2bxornot2b

  Oceniono 6 razy -4

  Przeciez oni wami gardza na zachodzie, nie znam zadnego psychologicznego mechanizmu kytory jest w stanie wywolac w naturze czlowieka szacunek do zdrajcy swoich. Nawet student ktory donosi nauczycielowi na swoich kolego budzi obrzydzenie. Jestescie potyrzebni \Niemcom ale nie liczcie na ich szacunek.

 • doktorpeowcow

  Oceniono 8 razy -4

  Ten cały Rabiej to mógłby panu Profesorowi Zybertowiczowi co najwyżej skarpetki prać.

 • swobodan1

  Oceniono 6 razy -4

  Aby mieć przyzwoity wizerunek w świecie trzeba się przyzwoicie zachować tak
  mówi Paweł Rabiej z Nowoczesnej. Czyli jak rozumiem trzeba brać przykład
  z Niemiec czyli podczas zabawy sylwestrowej molestować kobiety a nawet je
  gwałcić a może zachowywać się tak jak we Francji islamiści:kopać policjantkę,
  policjanta i podpalić co najmniej 1000 samochodów zgodnie z wytycznymi KE.

 • doktorpeowcow

  Oceniono 11 razy -5

  Prof. Zybertowicz doprowadził do zwycięstwa PiSu. To bardzo inteligentny gracz. Totalni nie mają nikogo, kto mógłby z nim podjąć merytoryczną dyskusję; zostały im (i forumowym lemingom) tylko obelgi i rozpacz...

 • doktorpeowcow

  Oceniono 10 razy -6

  Nie jest tajemnicą, że różne Lisy, Sikorskie i inne tego typu indywidua donoszą na Polskę codziennie... I to oni oraz ich kolesie będą teraz za wszelką cenę chciały zdyskredytować pomysł prof. Zybertowicza.

 • Jan Tajga

  Oceniono 12 razy -6

  "Żeby mieć przyzwoity wizerunek w świecie trzeba się przyzwoicie zachowywać" - powiedziałem to ja, pospolity gej.

 • doktorpeowcow

  Oceniono 13 razy -7

  Brawo PiS! Dorżnąć tę watahę!

 • piotr1271

  Oceniono 18 razy -8

  Jestem swiecie przekonany, ze osoba taka jak wielki poseł Rabiej jest uprawniony do tego aby pouczać Polaków w jaki sposób zachować przyzwoity wizerunek Tenkraju w Europie. Przez lata napiętnował złodziejska prywatyzacje kamienic wWarszawie. Nawoływał gromko o walkę z wyłudzeniem VAT na masowa skale. Zadał natychmiastowego powstrzymania dystrybucji nielegalnego paliwa. Gazeta Wyborcza była tuba tych gromkich nawoływań. Czytaliście o tym w GW? Ja tez nie. I tyle w temacie wiarygodności tego hm, kogoś.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX