Tata Duda, mama lwica i deklinacja bydgoska. [360. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od zapomnienia cytaty: słowa, lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów - śmieszne, często też jednak poważne i kontrowersyjne.

Jest wrażenie, że klimat poświąteczny, ponoworoczny i potrzechkrólowy nieco się przedłużył i staliśmy się z lekka senni, stąd zapewne umiarkowana liczba głosów i nietypowe wyniki Waszego głosowania: w notowaniu 359. naszej "Listy" jest tylko miejsce 1 i 2, 3. nie ma. "Listę" wygrał Tomasz Lis z nietypowym jak na radiowy występ pomysłem na radiowy występ a na miejscu drugim jest Jacek Wasilewski opowiadający m.in. o eksperymentach z konsumowaniem aromatycznego śledzia na wolnym powietrzu, pelikanem i porównywaną do niego ciotką.

Wśród premier w notowaniu 360. premier i prezydent: najpierw pojedynek na wizytówki uplecione z licznych tytułów a potem już sam prezydent jako ojciec - może nie narodu, ale obecnej Rady Ministrów już tak. Ponadto będzie "Listowa" propozycja o muzycznym, niekwestionowanym choć dyskusyjnym dla niektórych przeboju, nieco zapomniany Stefan Niesiołowski, który troszkę o sobie (i nie tylko) przypomniał nam podczas niedawnej sejmowej debaty, wreszcie trzeszczenie butów i namawianie lwów.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Dla chętnych mamy też wersję wideo deklinacji bydgoskiej:

Głosuj w 360. notowaniu

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM