Ciężka dola myśliwego: strzał trwa chwilę, potem jest już sam mozół. [362. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od zapomnienia cytaty: słowa, lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak poważne i kontrowersyjne.

Notowanie 361. naszej "Listy" bez najmniejszych wątpliwości wygrali Jacek Balkan ze Sławkiem Paruszewskim w scence z poszukiwaniem długopisu bez mikrofonu z mikroportem bezprzewodowym: ale wcale nie niestety, bo właśnie dlatego to nagranie jest takie zabawne. Na drugim apel Piotra Kraśki do Krystyny Pawłowicz ex aequo z tradycyjną, zimową literóweczką w informacjach TOK FM a na trzecim półprywatne powitanie, jakie urządził sobie w poranku radia TOK FM Włodzimierz Czarzasty.

Wśród premier w notowaniu 362: specyficzna lekkość bytu myśliwej i rolnika z jednej strony i ciężka dola myśliwej z drugiej, ponadto dużo o porach dnia, zapomnianej już nieco popowej formacji, bardzo popularnej w latach 80.tych ubiegłego wieku, wreszcie: słynne już spotkanie w studiu Tomasza Lisa z Adrianem Zandbergiem lub odwrotnie.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 362. Liście Przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM