Analiza dyskursu, mocno nieoficjalny liczebnik i piątunio. [364. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Lista 364 jest w swej masie raczej krotochwilna lub co najwyżej zgryźliwie złośliwa, poważne tematy były widocznie zbyt poważne albo przeciwnie: nie nazbyt poważne: wiekopomna sentencja jakoś się nie trafiła. Jest zatem o kombinatorstwie w wykonaniu poważnej, wg pierwotnych założeń, instytucji; jest też o tuckingu, śnie, krówkach, uczuciu czy może raczej: odczuciu prowadzącego, ponadto o rzymskiej lakoniczności i wreszcie: analizie dyskursu poprzedzającej mocno nieoficjalny liczebnik.

Do wspomnianych premier w notowaniu 364. dołącza oczywiście nagranie zwycięskie w notowaniu 363, czyli selfie mózgu, drugie miejsce zajął fragment występu Krzysztofa Skowrońskiego u Mikołaja Lizuta, na trzecim: Agata Kowalska i prawnik dla (p)rezydenta.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać, np. wysyłając swoje propozycje propozycji: lista@tok.fm

Głosuj w 364. notowaniu Listy Przebojów TOK FM
Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (1)
Lista Przebojów TOK FM wydanie 364.
Zaloguj się
  • 2bxornot2b

    0

    To bardzo wazne informacje ale moze cos mniej wesolego Gazprom wlasnie wystosowal grozbe do panstw, ktore maja zamiar zaopatrywac sie z innych zrodel spoza Rosji. Trzena przyanac maja tupet i fantazje i co na to dupowata Europa zagrozi Warszawie kolejnym art. siodmym piatym czy ktoryms i jaki to ma sens w obliczu ewidentej wojny ktora toczy z Europa Putin.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX