Komentarze (118)
"Gdyby kogoś z nas zatrzymano, to Władek w naszej obronie by stanął" - pikieta "Solidarni z Frasyniukiem"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ochujek

  Oceniono 6 razy 2

  Kulsony w akcji. Czemu nie było tak jak w domu Pani Blidy? Śladów nie zacierali? Ubrań nie zmieniali?

 • pol733

  Oceniono 1 raz 1

  Dajcie spokój z tym styropianem Frasyniukiem, przecież to żałosne. W ten sposób tylko nabijacie punkty PISowi. W firmie w której pracuje a jest duża, żeby nie powiedzieć ogromna) ludzie trzymają się za brzuchy mówiąc o "bojowniku o demokrację" Frasyniuku.

 • citisus

  Oceniono 1 raz 1

  Brawo opozycja !!!!!
  Dalej tak, a PiS będzie miał 60% poparcia :-)))

 • tadjan

  Oceniono 7 razy 1

  trolle, jak pan Frasyniuk walczył z komuną, to wasz Jaruś siedział u mamy pod kiecą..... taki to on bohater.

 • kalowiec

  Oceniono 7 razy 1

  Władziu to na was szcza ciepłym komuszym moczem, banda POżytecznych idiotów, grzesiek był z wami?

 • nic_wam_to_nie_da

  Oceniono 5 razy 1

  Gdzie byliście jak za rządów Tuska strzelano do górników czy kopano przechodniów?

 • dert4

  Oceniono 3 razy 1

  a w TVN powiedzieli że 70 osób się zebrało.
  To kto kłamie TVN czy TokĆwok ?

 • julianapostata1974

  Oceniono 11 razy 1

  Jaka opozycja tacy męczennicy. Frasyniuk i Kijowski. I stare baby z kilkoma chłopami w czasie andropauzy we Wrocławiu. Cała prawda o was...

 • andrzej1.61

  0

  Moralna ciotka która zabiła brata i sto innych osób zawsze był tchurzem i donosicielem to rodzinne nigdy nie sprubowal nikogo przyzwoitego bronić

 • zimman

  0

  Zombi z PISu skomentował, że wszyscy muszą być równi wobec prawa. O 6.00 Duda ułaskawia skazanego Kamińskiego, a o 6.00 aresztują w kajdankach nieskazanego Frasyniuka... Ot sprawiedliwość UB-ecka.

 • totmes72

  0

  200 osób? w 600 tysięcznym mieście? Czas frasynióków przeminął.....

 • franek-janek

  Oceniono 8 razy 0

  Komicznie tragiczne, Frasyniuka ktory przyniosl nam wszystkim I Kaczynskiemu demokracje aresztowal Kaczynski kto ze strachu chowal sie pod pierzyna jak Frasyniuk za niego nadstawial wlasna glowe. Teraz wylazl spod pierzyny by aresztowac swego wybawce!

 • jtby

  Oceniono 6 razy 0

  "za rok pewnie zatrzymają kogoś z nas - stwierdził rozmówca Małgorzaty Waszkiewicz." Pewnie tak, będzie, bo kreatury spod znaku TKM wiedzą, że tylko represją i strachem są w stanie to swoje TKM utrzymać.

  Po najciemniejszych z ciemnych przyjdą na samym końcu, kiedy i oni nie będą do niczego potrzebni - taka jest logika rewolucyjna.

  Wiersz ku przestrodze ciemnoludkom, którzy uważają, że dzieje się sprawiedliwość dziejowa. Zwolennicy Hitlera wybrali go w demokratycznych wyborach. Bolszewicy też zdobywali przyczółki w sposób jak na tamte czasy i miejsce demokratyczny.

  "Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
  Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
  Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą.
  Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
  Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było."

  Napisał Martin Niemöller, niemiecki pastor luterański (1892-1984) w obozie w Dachau w 1942 r.)

 • feurig59

  Oceniono 12 razy 0

  ludzie, przy całej sympatii do zasług Frasyniuka - nie róbmy z siebie idiotów: jest uzasadnione podejrzenie, że pan Frasyniuk szarpał policjanta, bo to widać na filmie nawet, był wzywany. w końcu przyszli. wypuścili go po 2 godzinach rozmowy.
  To nie służy sprawie. Wręcz przeciwnie - daje amunicję pisowcom, a samo zachowanie pana F pozostawia wiele do życzenia tak jest pyszne, aroganckie - porównania i stylizowanie się na męczennika śmieszne.
  Poza tym: ludzie wiedzą, że pan Frasyniuk jest ewidentnym beneficjentem po 89 i to beneficjentem, który skorzystał na upadku państwowego przedsiębiorstwa, przejął bazy danych i na tym zbudował swoją firmę spedycyjną przez trzy dziesięciolecia żyłując pracowników do granic możliwości, grając nie fair bo taka jest branża z której się wywodzi - bezlitosna i amoralna.
  I teraz ktoś taki stylizuje się na etyczną wyrocznię? Porównuje sam siebie do Powstańców Styczniowych? Warszawskich? Owszem - kiedyś był bohaterem, ale dawno już przestał nim być, choćby nie dopuszczając do powstania związków zawodowych we własnym przedsiębiorstwie.
  Niech się zajmuje dalej biznesem i nich zacznie do dbania o ludzi na swoim gruncie, bo jest mało wiarygodny - delikatnie mówiąc.

 • dyskootantka

  Oceniono 5 razy -1

  Ale się tu pisiorstwo zaktywizowało! Widać, że już trzęsą portkami. Jak ich wodzuś drabinkowy. Odważniak spod maminej kiecy.

 • agnrodis

  Oceniono 7 razy -1

  No, to mamy dobra zmiane, z powrotem do Stalinizmu!!!!!!!!!!!!!!!!!!... zwanego PiSizmem.....

 • tadjan

  Oceniono 7 razy -1

  a po co kaczorek zmusił brata do lądowania pod Smoleńskiem we mgle? bo chciał go usunąć i zostać kandydatem na prezydenta! Brata zabił, a prezydentury nie wygrał. Teraz wiecie dlaczego jest taki mściwy?

 • patriot.wr

  Oceniono 5 razy -1

  Znów te same twarze z załganymi oczami!

 • azarbazar

  Oceniono 16 razy -2

  "Władysław Frasyniuk (Rotenschwanz) - (ur. 25 listopada 1954 we Wro­cła­wiu) – polityk, przedsiębiorca, działacz tzw. konstrukcyjnej opozycj opozycji w PRL, były przewodniczący Unii Wolności i Partii Demokratycznej, poseł na Sejm I, II i III kadencji, działacz KOD. „Na zabawie w opozycję zbił fortunę”.
  Władysław Frasyniuk
  Sławna transformacja ustrojowa za­s­ta­ła Władysława Frasyniuka, po­do­b­nie jak wielu innych działaczy pod­zie­m­nych, raczej w mizernej ko­n­dy­cji materialnej. Ale być może jest coś, o czym nie wiemy, bo w końcu zagraniczna pomoc dla „So­li­dar­no­ści”, jaka przechodziła m.in. przez mo­ni­to­ro­wa­ne 24 godziny na dobę przez SB Międzynarodowe Biuro Solidarności w Brukseli, kierowane przez Tajnego Współpracownika SB Jerzego Milewskiego, późniejszego ministra stanu w Kancelarii pre­zy­den­ta Lecha Wałęsy, nigdy nie została oficjalnie rozliczona, chociaż oczy­wi­ś­cie SB musiała wiedzieć, kto ile dostał i gdzie schował szmal. Oczy­wi­ś­cie dla wszystkich nie starczyło i dlatego jedni jakoś potem zmarnieli, podczas gdy drudzy zaczęli, jak to się mówi, „rosnąć wraz z krajem”. Do tych drugich należał Władysław Frasyniuk.
  W warunkach transformacji ustrojowej linia podziału między „naszymi” i „waszymi” szybko się zacierała, dzięki czemu Władysławowi Frasyniukowi w styczniu 1993 roku pomocną dłoń podał Zygmunt Solorz, co było ges­tem podobnym do tego, jaki Władysław Frasyniuk wykonał wcześniej pod adresem byłego funkcjonariusza SB Zdzisława Kmetki – w tym czasie na wrocławskim rynku transportowym potentata, co to za jednym zamachem kupował 200 samochodów za 200 mln marek. Co prawda zarzucano mu potem, że nie pospłacał kredytów, ale pod rządami Hanny Suchockiej, kraj był jak Dziki Zachód, a poza tym – co to ma do rzeczy, skoro Kmetce zna­ko­mi­tą recenzję, jako biznesmenowi wystawił sam Władysław Frasyniuk.
  Toteż w październiku 1993 r. Polsat dostaje koncesję na telewizję sa­te­li­ta­rną, a zaraz potem – założona przez Władysława Frasyniuka firma „Fracht” kupuje od Zygmunta Solorza kolejne ciężarówki. Tak wyekwipowana flota kamionów kooperuje z Fabryką Mebli „Forte”, której wyroby reklamował w swoim czasie sam prezydent Aleksander Kwaśniewski, bo okazało się, że gdańską filią tej firmy kieruje szwagier pani prezydentowej, pan God­lewski.
  W mutacji wrocławskiej „Gazety Wyborczej” w dniu w dniu 28 lipca 2006 roku, Frasyniuk występuje, nie po raz pierwszy z resztą, w obronie byłych funkcjonariuszy SB, przeciwko lustracji, rozliczeniu przeszłości i ujawnianiu winnych represji przeciw społeczeństwu . Głosił też wielokrotnie publicznie, że nie interesuje go jego teczka w archiwum IPN, ani kto na niego donosił. Można się więc domyślać powodów takiej postawy. Na pewno wie, że nie otrzyma statutu pokrzywdzonego, pamiętając jakie trudności miał w wy­mu­sza­niu tego dokumentu od IPN Lech Wałęsa.
  Frasyniuk wszystko kim był i jest zawdzięcza wyłącznie SB, a personalnie gen. Czesławowi Kiszczakowi. Były wiceprzewodniczący Krajowej Komisji „Solidarności” i przewodniczący Regionu „S” w Olsztynie, Mirosław M. Kru­piń­ski w książce „Zaułki zbrodni” stwierdza expressis verbis, że Frasyniuk był dobrowolnie prowadzony przez SB, przygotowywany do rozmów w Ma­gda­len­ce, przy „okrągłym stole” i na szefa „S” na Dolnym Śląsku"

 • america_n_beauty

  Oceniono 8 razy -2

  Czy Pan Frasyniuk jest poza prawem? czy jeżeli będzie jeździć po pijaku, a np. Pan Pinior robić finansowo-układzikowe ustawki, to przez wzgląd na ich przeszłość mamy ich w złotej lektyce do domu nosić?

 • jurakuz

  Oceniono 9 razy -3

  FRasyniuk to pajac. żałosny, sfrustrowany, zmanierowany. ale jeszcze bardziej śmieszą mnie ludzie którzy serio myślą że gdyby mieli jakieś problemy z państwem polskim frasyniuk stanął by w ich obronie:):)

 • robertos27

  Oceniono 14 razy -4

  Gdyby Władek stawił się na policji nikt by po niego nie przychodził. Władek nie jest świętą krową.

 • kgbltd

  Oceniono 12 razy -4

  Wstyd Frasyniuk, rozmieniasz godność i nazwisko za szopkę. Nie takim Cie chcemy pamiętać.

  szopka głupków którzy w du.. mają prawo
  to niech nikt nie płaci podatków, mandatów, sra na policje i prokurature

  elita.... w całej klasie

 • sympatyklewicy

  Oceniono 9 razy -5

  Władysław Frasyniuk po dowiezieniu do prokuratury i postawieniu zarzutów został zwolniony. Po 10 minutach.
  ***********************
  Ale zaimponował młodej żonie, a mając 64 to już nie tak łatwo (jest młodsza od męża o 28 lat) ona pobawiła się w fotoreportera, później wystąpiła w telewizji, w sumie zabawy co nie miara ...

 • smok61

  Oceniono 13 razy -5

  Jak się narusza nietykalność cielesną dwóch funkcjonariuszy, no to trzeba udać się do prokuratury.
  To poważny zarzut .W końcu pobicie policjanta.
  No i jak się do prokuratury obywatel nie zgłasza ...no ot przyjeżdża policja i obywatela w kajdankach doprowadzają.

  No, trzeba szanować prawo... chyba , że jest ktoś się czuje ponad prawem.
  Wtedy można zostać zaskoczonym .

  Jest jeszcze opcja , że chce się zostać męczennikiem ...to najbardziej prawdopodobne.
  Ale męczennik , który bije się z policjantami ? ...czy to przejdzie ? ... Kto wie ..? może przejdzie ...:)

 • tkslazek

  Oceniono 16 razy -6

  "Około 200 osób zebrało się na wrocławskim Rynku. To gest solidarności z zatrzymanym dziś o świcie Władysławem Frasyniukiem" - sławnym bohaterem, który na Krakowskim poszarpał się ze stójkowym, powygrażał na rząd, poszedł na obiad... po czym schował przed prokuratorem.

  To jest tytan na miarę czasów i możliwości
  Chwała mu :-DDD

 • kist22

  Oceniono 15 razy -7

  Tia Władek by stanął w wasze obronie identycznie jak stanął w obronie setek tysięcy ludzi zwalnianych z pracy po 89 r kiedy sprzedał Polskę przy okrągłym stole.Na jego usprawiedliwienie - nie miał wtedy czasu bo był zajęty uwłaszczaniem się majątkiem firm państwowych

 • matts06

  Oceniono 16 razy -8

  Show must go on!!! Szopki i cyrków ciąg dalszy, kiedy to się skończy i ktoś wykopie w kosmos PiS, PO, Nowoczesną? Mam dość jednych i drugich. Dla Frasyniuka szacunek za przeszłość, za dzisiaj, to tylko wypada spuścić zasłonę milczenia, bo wychodzi kiepski kabaret.

 • wynanc2

  Oceniono 27 razy -19

  A we Wrocławiu, na znak protestu zgromadził sie ogromny tłum - 200 osób! Na PiS padł blady strach! Buahahahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX