Komentarze (234)
Pedofilia w polskim Kościele rzymskokatolickim. Biskupi ukrywają liczbę księży gwałcących dzieci. Boją się wypłaty odszkodowań
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wolak007

  Oceniono 11 razy 7

  Liczba księży pedofilów jest lliczbą skończoną”, wiec z matematycznego punktu widzenia Biskupi nie powinni mieć problemów z ich obliczeniem?... matematyka was wyzwoli!

 • jerzysm42

  Oceniono 8 razy 6

  Największym obrońcą pedofilii i innych zwyrodnialców w kościele katolickim był Jan Paweł II.

  Paetz, Wojciechowski, Hoser i wielu innych biskupów to prawdziwe pokolenie JP II .
  Dlatego zrobili go świętym i swoim patronem.

 • kolo125

  Oceniono 5 razy 5

  S K U R W Y S Y Ń S T W O

 • inder

  Oceniono 7 razy 5

  "gdyby Kościół wypłacił jednej osobie 10 tys. złotych, to niektóre diecezje by zbankrutowały"
  To ilu tych pokrzywdzonych musi być, że diecezje, które obracają milionami, zbankrutowałyby?
  Ale najsmutniejsze jest to, że "powstają społeczne komitety obrony sprawców", bo to świadczy o skali ludzkiej głupoty :(

 • ginztonickiem

  Oceniono 9 razy 5

  A wy dalej paście tych zboczeńców i klepcie wierszyki co niedziela

 • justas32

  Oceniono 7 razy 5

  Nie wierzę że księża są pedofilami - przecież wierzą w Boga. Po prostu dzielą się z innymi swoją miłością. Myślę że to bezpardonowy atak na Kościół ze strony Totalnej Opozycji. A statystyki - cóż, każdy w Polsce wie że statystyki kłamią. A te małe dzieci to pewnie same prowokują księży ...

 • Oceniono 7 razy 5

  Polskie sądy raczej nie rozwiążą sprawy klechów pedofilów. Po 2 mentalność rodziców zgwałconego dziecka nie pozwala na założenie sprawy o odszkodowanie. Ci ludzie po prostu są tchórzami . Nic tak tej sekty pedofiló nie wykończy jak odcięcie od pieniędzy polskiego podatnika. Kim musi być ich bóg skoro stworzył klechę na swoje podobieństwo. Nasi słowiańscy przodkowie pomordowani przez ich poprzedników czekają na zemstę.

 • tadjan

  Oceniono 7 razy 5

  zerwać konkordat i wypędzić ze szkół ...... to jedyna droga do zapanowania nad tym krajem.

 • dezyderymarchewka

  Oceniono 9 razy 5

  Olazuje się, że księża to, zgodnie z aktualną nowomową partyjną, nadzwyczajna kasta.
  Nie zostali ujawnieni w ogólnodostępnym rejestrze pedofilów, gdyż są elitą, nadzwyczajną kastą, chronioną przez Ziobrę.

 • jami88

  Oceniono 9 razy 5

  Nie wiem dlaczego nie zwraca się uwagi na to, że często wykorzystywanymi dziećmi są chłopcy.

  A przecież Kościół mówi, że homoseksualizm to choroba, którą trzeba leczyć - ciekaw jestem czy wysyłają takich księży na leczenie, a jeżeli tak - to na jakie.

 • getz54

  Oceniono 4 razy 4

  Do solarium mają zakaz wstępu osoby do 18 roku zycia,... dla ich dobra. Sprzedaz alkoholu zakazana jest osobom do 18 roku zycia. Dlaczego nie zakazac wstępu do kościołów i sal katechetycznych osobom do 18 roku zycia ? Dlaczego pozwala się pedofilom i innym dewiantom seksualnym z kościoła katolickiego na dostęp do naszych kilkuletnich dzieci, na zmuszanie ich do lekcji katechezy prowadzonych równiez przez stowarzyszonych z kościołem świeckich zboczeńców katechetów i katechetki ? Dlaczego pierwsza komunia święta, pierwsza spowiedz, ma byc pierwszą selekcją dla niewinnych dzieci na przyszłe ofiary pedofili. Co dzisiaj w XXI wieku moze obchodzic nas, jak zabawiał się Jezus Chrystus ze swoimi 12 apostołami, i dlaczego tych negatywnych zachowań mają się uczyc nasze dzieci ? Dlaczego to słabe, zacofane państwo płaci setki miliardów złotych tym zboczeńcom, za co ? Opłaca im emerytury, oddaje ziemię pod budowę nowych burdeli, remontuje im ich agencje towarzyskie, tuszuje ich przestępstwa, zwalnia od płacenia podatków, i jeszcze prosi się o przyjęcie kolejnych ulg i przywilejów. Wikary z Wadowic juz nie zyje, nic mu juz nie jesteśmy winni, uwolnijmy się od jego osoby, niech spoczywa w spokoju. Przestańmy wreszcie traktowac powaznie jakies wymyślone sakramenty, popioły, wody święcone, opłatki, olejki, chrzty i pogrzeby, litanie i modlitwy. Zerwijmy te łańcuchy i stańmy się wolnymi, szczęśliwymi ludzmi. Zróbmy to wreszcie dla naszych ukochanych dzieci, skoro sami wolimy pozostac masochistami. Zdarza się.

 • hastatrespasos

  Oceniono 6 razy 4

  Gdyby Kościół wypłacił jednej osobie 10 tys. złotych, to niektóre diecezje by zbankrutowały… No właśnie! To jedno z najważniejszych stwierdzeń w tym tekście. Tak jak i informacje o tym, że na jednego pedofila w sutannie, skazanego za te przestępstwa (a więc zapewne i na tych, którzy kary uniknęli), przypada wiele ofiar. W tym miejscu warto przypomnieć, że właśnie w wyniku zasądzenia wielkich odszkodowań dla niezliczonych ofiar pedofilów w sutannie, już dawno zbankrutowały niektóre diecezje m.in. w USA i Australii.

 • hanzal

  Oceniono 6 razy 4

  Wszystko zależy od NAS.
  ....."każdy rząd w Polsce, chce czy nie chce, będzie się uginał pod naciskiem kleru,
  dopóki ciemnota i bierność ogółu będzie czyniła ten kler realną lub fikcyjną potęgą.
  Dopóki w Polsce będzie można wykrzykiwać wzniośle: "Bóg i religia", tam gdzie w gruncie
  chodzi o władzę i pieniądze, dopóty kasta wyodrębnionych z życia dzikusów będzie
  regulatorem najdonioślejszych spraw społeczeństwa, z jego największą szkodą.
  Są bakterie, które zabija się światłem." - Tadeusz Boy-Żeleński

 • sailor2016

  Oceniono 8 razy 4

  To jest dopiero czubek góry lodowej, która jak pirdyknie to pogrzebie cały KK w Polsce tak jak było to w innych krajach.

 • incipit

  Oceniono 8 razy 4

  Czarna mafia pedofilska winna być usunięta z Polski. I to do ostatniego kleryka. I do ostatniej służki klasztornej. Mówiąc delikatnie.

 • Oceniono 5 razy 3

  Mafia kościelna ma się dobrze a nawet coraz lepiej. Jest pod ochroną rządu. Dostaje coraz to nowe dotacje i przywileje. W zamian udziela poparcia rządowi, który chce wprowadzić totalitarnym w Polsce. Cóż, wiadomo, że za srebrniki kościół popierał nawet Hitlera.

 • Anna Krotowska

  Oceniono 5 razy 3

  Religia to nie bog. Wiara to nie bog. Kosciol to molosc do kasy, no a trzeba jakos zabic czas. Ksiedzem zostaje tylko zboczeniec, bo chece miec latwy dostep do zabawy.

 • Darek Kontakt

  Oceniono 5 razy 3

  KURIA MAĆ !!!
  Kościół to biznes - bez kasy szybko by.................................. upadł !!!
  RAMEN

 • mal111

  Oceniono 5 razy 3

  dlaczego kłamią, dlaczego. Bo łajdacy kłamią, dlatego. Poza tym widział ktoś kiedyś gwałciciela, który się przyznał, że zgwałcił?

 • wk-19

  Oceniono 5 razy 3

  Zdjąć z nich kiecki , założyć spodnie i wygnać do roboty. Pedofilska mafia nie ma boga w sercu.
  Wiem co piszę mam w rodzinie chłopca molestowanego przez księdza. Matka, i już dzisiaj męszczyzna, unikają tematu jak ognia. Ksiądz dalej zbawia dzieci.

 • 111pln

  Oceniono 5 razy 3

  Coś mi się wydaje, że niedługo przeczytamy o finansowych nadużyciach w tej fundacji...

 • frajtak

  Oceniono 5 razy 3

  W Kokacie bez zmian. Ale im się chyba wydaje, że już wszystko wpariadkie. Zrobili ze 2 lata temu jakieś nabożeństwo bałagalne z prosiebnymi jękami o przebaczenie grzechów ukrywania pedofilii i.... załatwione.

 • gblo

  Oceniono 2 razy 2

  Cała ta kamaryla kościelna bardziej boi się utraty kasy niż wiary. Oto cała tajemnica. Wierzące owieczki weźcie swoich pasterzy na własne utrzymanie i niech was molestują, obdzierają z kasy i godności, okłamują , pogardzają i co tam jeszcze sobie wymyślą.

 • hastatrespasos

  Oceniono 4 razy 2

  Próżne nadzieje na powołanie w Kaczym Gumnie kościelnej, a tym bardziej państwowej komisji, do badania seksualnych przestępstw duchowieństwa. Nie w tym klerykalnym państwie, nie przy tym składzie episkopatu. Purpuraci odżegnują się od wtykania swego nosa do życia intymnego podwładnych sukienkowych, bo nie chcą aby jakaś komisja idąc po nitce do kłębka, trafiła na pedofilów w ich „dostojnym” gronie. Wątpliwe aby zmarły już nuncjusz na Dominikanie miał być wyjątkiem…

 • hastatrespasos

  Oceniono 4 razy 2

  Papieskie zawołanie „Nie lękajcie się” najwyraźniej było skierowane do kleru, zwłaszcza do kleryków którzy w seminariach duchownych (!?) studiują nie tylko jak głosić Słowo Boże, ale także jak je interpretować na własną korzyść. A przede wszystkim owe słowa oznaczają immunitet nadawany z góry, hurtem przez kościół instytucjonalny klerykom i czynnym zawodowo sukienkowym: nie lękajcie się kar za łamanie przysięgi czystości! Tego wymagamy tylko od zwykłych wierzących duszyczek! Wy możecie sobie używać dowolnie w sferze seksu, czy wolicie z chłopczyną, czy z białogłową, to wasz wybór, Niebu nic do tego…

 • Oceniono 6 razy 2

  obłudę kościoła widać w bezprawiu też ; emeryturach k poprzyznawanych księżom nie adekwatnie kilka , kilkanaście i kilkadziesiąt zawyżonych w stosunku do ludzi którzy ciężko pracowali w Polsce , narodowi i Panstwu dawali efekty gospodarcze

 • norbertrabarbar

  Oceniono 10 razy 2

  Dlaczego pod każdym artykułem o gwałceniu dzieci pojawia się on

  Losiu

  Dlaczego zawsze jego komentarze bagatelizują to przestępstwo?

 • spam_box

  Oceniono 4 razy 2

  Czarnuchy, nie lękajcie się odszkodowań. Przecież stare babinki wam dadzą na tacę.

 • Jacek Wiecki

  Oceniono 1 raz 1

  chcecie się modlić? można wszędzie nie trzeba chodzić do kościoła,dawać skur...... na tacę ,przyjmować kolędy itd.

 • Romuald Nowakowski

  Oceniono 1 raz 1

  Ludzie, po co chodzicie do kościołów i dajecie pieniądze tym przestępcom, jeśli w ewangelii jest napisane, że Bóg nie mieszka w świątyniach ludzką ręką uczynionych?

 • von_rosen

  Oceniono 1 raz 1

  Zgodnie z obecną logiką, to ksiądz pedofil sam się wyklucza ze wspólnoty popełniając taki czyn, więc w Polsce nie ma księży pedofilów i nigdy nie było.

 • starszy-65

  Oceniono 3 razy 1

  Nie ukrywają ani nigdy nie ukrywali bo zgodnie z kościelną (chrześcijańską) normą w tzw kościele pedofili nigdy nie było bo na to Bóg nie pozwala i jest to wymysł wrogów kościoła którzy głoszą, że arcybiskup Poznański to pedofil.

 • senseiek

  Oceniono 3 razy 1

  Jak wykryć czy ktoś mógł być odpowiedzialny za molestowanie?
  - przefiltrować bazę danych księży (31 tys osób), na podstawie tego czy zmieniano im miejsce, i posortować wg. tych którym zmieniano miejsce bardzo często..
  - zażądać wyjaśnień od hierarchów dlaczego kogoś przeniesiono. Dla każdego przeniesienia osobne wyjaśnienie.
  - zrobić krajowa listę aktualnych i byłych ministrantów.
  - zrobić krajowa bazę danych w formie drzewka - który ksiądz miał kontakt z którymi ministrantami i z którymi innymi księżmi i z którymi innymi hierarchami kościelnymi.
  - zadzwonić/skontaktować się w terenie z byłymi/aktualnymi ministrantami którzy mieli kontakt z tymi księżmi którzy mieli dużo przenosin.
  Jeśli któryś (ex-)ministrant wyjawi, to trzeba będzie zadzwonić do wszystkich pozostałych ministrantów z którymi miał kontakt.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 7 razy 1

  Na oficjalnej stronie policji są statystyki przestępstw z podziałem na ich rodzaje.
  pozycja "Pedofila" jest pusta...

  Przypadek? Nie sądzę.

  Założę się, że za czasów PO tam były wszystkie dane upublicznione.

 • marymania

  Oceniono 5 razy 1

  Ile razy słyszymy, że "kościół to wierni"? No to niech całe parafie odpowiadają w sądzie i płacą odszkodowania za swoich pedofilów w sutannach. Członek mafii to członek mafii i nie ma co się wykręcać, że "proszę sądu, to nie ja, to kolega mordował". Idzie się siedzieć za członkostwo. To samo powinno dotyczyć kościoła.

 • Oceniono 7 razy 1

  Religie oparte na obłudzie , demoralizacji i deprawacji - powinny być usunięte z Polski , a pasożytów i nierobów należy skierować do pracy zawodowej

 • kac

  Oceniono 3 razy 1

  Dopóki jest przymusowy celibat, dopóki stosunek z kobietą jest dla księdza większym występkiem niż z chłopcem, dopóty nic, absolutnie nic się nie zmieni.

 • realistas

  Oceniono 5 razy 1

  JP2 też ukrywał. Oni tak mają.

 • progus

  Oceniono 3 razy 1

  Od 1000 lat są w Polsce ponad i poza prawem, wystarczy że pstrykną palcami i już każda władza pada na kolana.

 • Iwona Rybicka

  0

  Plus toczące się dochodzenie w sprawie zabójstwa 17letniego chłopaka przez dwoch braci - kapłanów na tle seksualnym. Brak nagłaśniania przestępstw popełnionych przez kler doprowadził do umocnienia pozycji koscioła w Polsce w ostatnich latach.

 • CorleoneDon Felix

  0

  Jak byście sie dowiedzieli ile ich jest.
  To nie jeden by osiwial. I nie jeden zawału dostal.
  Te dane co podają to bzdety.
  Ta prawda nigdy nas nie wyzwoli.

 • alik444

  0

  Trzeba wykazać odrobinę empatii wobec Matki Naszej Świntego KK! Purpuraci po prostu dbają o dobro swojej formy i pieprzenie o moralności i etyce jest karygodne wobec twardej ekonomii!!

 • Zygfryd Mamut

  Oceniono 2 razy 0

  A czego można się spodziewać od facetów chodzących w sukienkach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX