Komentarze (52)
Uchwała senatora Żaryna przemyca wątki z antysemickiej propagandy?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • aietes

  Oceniono 2 razy -2

  żaryn przypomina Alfreda Rosenberga ze swymi antysemickimi teoryjkami. Mentalne wymiociny, które mają odwrócić uwagę od fascynacji pisowców faszyzmem, krwią i mordem,

 • radmaj12

  Oceniono 8 razy -2

  Marzec '68 to był milowy krok w walce Polski o niepodległość. Jeszcze teraz musimy walczyć o to samo z Izraelem!

 • robertos27

  Oceniono 2 razy -2

  Ma rację ekspert Stola. Setki degradacji wojskowych dla oficerów pochodzenia żydowskiego podpisywał nie gen. tow. Jaruzelski, ale naród polski.

 • realistas

  Oceniono 2 razy -2

  PiS to ksenofobia. Nie ma więc mowy o jakimś filo- są tylko anty.

 • Janusz Kuszpit

  Oceniono 8 razy -2

  stukilkudziesięciu bezpieczniaków wyjeżdżało...uciekło z podwinietym ogonem-wolinska,michnik,bauman i wielu małoznanych ..i ten profesor bredzi coś o antysemityzmie dzisiaj? a który naród katowany,torturowany,mordowqany i zakopany w mogiłach nieznanych by to scierpiał bez reakcji?pan profesor ma Polaków za kretynów!ilu zbrodniarzy stalinowskich wisiało na latarniach w czasie rewolucji węgierskiej 1956 roku?a ilu w Polsce?kogo ukarano poważnym więzieniem?nikogo...odsunięcie od pracy w resorcie-to najczęstsze kary,a potem praca w jakomś ministerstwie,pod przykryciem...panie profesorze,pan sie stuknie w swój inteligencki łeb!

 • smiki48

  Oceniono 8 razy -2

  a czy ubecy nie mieli rodzin? Jak taki pułkownik SB zabrał do Izraela żonę, czworo dzieci plus dwie ciotki i babcię to zrobiło się z tego parę tysięcy osób powiązanych z SB.

 • bokassa

  Oceniono 5 razy -3

  To nie może być Polak,on jest fizycznie odrażający podobny do sędziego Tuleji,taki gó...any klocek,zresztą nazwisko ma dużo wspólnego ze Stolcem.

 • radmaj12

  Oceniono 7 razy -3

  Marzec '68 był milowym krokiem Polski na drodze do niepodległości. Na miejsce Żydów przyszli do PZPR Polacy Z Gierka było ich w Partii (w 1980 r.) trzy miliony. Bo Gierek (nawet według Kaczyńskiego, był polskim patriotą) pozwolił Polakom się modlić. Polacy przyszli do Partii, bo nie trzeba już było wyrzekać się wiary i polskości. Przeciwnie! Można było prezentować publicznie polski patriotyzm, co poprzednio Żydzi skutecznie blokowali. Można było odbudowywać Zamek Królewski w Warszawie, mógł powstać szpital Matki Polki w Łodzi, mogły powrócić rogatywki do wojska i wiele innych rzeczy. Bez marca '68 długo tkwilibyśmy jeszcze w uścisku żydokomuny. w marcu '68 żydokomunie przetrącono kark i było już wiadomo, że wolna Polska wcześniej, czy później się odrodzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX