Komentarze (58)
"Dług polityczny do spłacenia. 2/3 klubu PiS za szybkim procedowaniem projektu Kai Godek"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • issa-a

  Oceniono 5 razy 3

  "panie" PISie, "pan" stawiasz na jednej szali jakas jedną głodną (kasiory?) Kaję, która nie potrafiła urodzic zdrowego dziecka wiec uważa, że cała Polska powinna skladac się z kumpeli dla jej corki, a na dugiej szali zdecydowaną reszte polskich kobiet.
  Otóż, pani Kajo! to zdrowe dzieci sa naturalne! nie chore! zdrowie jest naturalne!i zdrowe społeczeństwo!
  chore dzieci, i ich matki mozna wspierac (choc nie dla każdej znajdzie się miejsce w zarządzie państwowej spółki, he he...) ale wspierac nalezy przede wszystkim te matki, które chcą rodzic zdrowe dzieci. Bo to zdrowe spoleczeństwo bedzie służyc rozwojowi tego kraju. I jego bogaceniu.
  Dlatego to matki (kobiety) POWINNY decydowac o swojej przyszłosci, a nie jakaś głodna (kasiory?) Kaja.

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 4 razy 2

  Już widzę, jak platformersi będa brylować, jako humanistyczni obrońcy kobiet. A to również dzięki nim Polska jest państwem wyznaniowym, w którym możliwe jest każde inkwizycyjne łajdactwo.

 • Danuta Wojtysiak

  Oceniono 4 razy 2

  Świat zwariował, kościół pisze ustawy państwowe, doczekacie się przyjdzie na was czas, pasożyty

 • matts06

  Oceniono 1 raz 1

  Niech wprowadzą, będzie gorąco, już w piątek na proteście było czuć, że wystarczy tylko iskierka by nastąpił wybuch, emocje są już na granicy, mocno podgrzane i naprawdę niewiele potrzeba. Stawiam, że wprowadzając zakaz, poleci kilka szyb w kuriach w wielu polskich miastach. Do tego - co akurat mi nie przeszkadza - wprowadzenie zakazu spowoduje jeszcze mocniejszy antyklerykalizm oraz przejście sporej grupy osób dziś siedzących okrakiem na barykadzie do obozu opowiadającego się za świeckim państwem.
  Tak więc teoretycznie zakaz aborcji może mieć w dłuższej perspektywie bardzo pozytywne konsekwencje, szkoda tylko, że będzie to kosztowało jakąś grupę kobiet ogromne cierpienie.

 • szlachcic

  Oceniono 1 raz 1

  Scierwa pisowskie nie zrobia antyaborcyjnej ustawy bo scierwa piowskie straca wladze. Gdyby swietojebliwe bydlaki tego chcialy, to zrobionoby to jako PIERWSZE zaraz po wyborach.
  Pisowski syf w tym temacie nadal bedzie manipulowal swoich wyborcow

 • cmochall

  Oceniono 1 raz 1

  Jak mnie spotkalo nieszczescie z wlasnego wyboru to innym zabraniam korzystac ustawowo z mozliwosci wyboru.Hipokryzja i dwulicowosc u tej Pani nie zna granic.

 • czechy11

  Oceniono 1 raz 1

  Cóż PiS trzeba będzie wywieźć na taczkach i przywrócić w Polsce normalność. Sami dążą do samounicestwienia to im pomożemy.

 • jan-ru

  Oceniono 1 raz 1

  Proboszcz naciska tumanów.

 • elektronik_99

  Oceniono 3 razy 1

  A co robią liberałowie i lewica? Nikt nie ma jaj żeby postawić się klechom?!

 • 23tryt

  Oceniono 3 razy 1

  Niebać
  Pisów
  Squr - Wy - Synów

 • villk

  0

  Tylko świeckie państwo może być państwem DEMOKRATYCZNYM.
  Pani Kaja Godek ma praw do swych przekonań dokładnie tak samo jak Doda ma prawo bardziej wierzyć w dinozaury niż w Biblię, to ich wewnętrzne przekonania i tyle.
  Przekładanie swych subiektywnych wierzeń na prawo stanowione jest w wiekszym lub w mniejszym stopniu autorytaryzmem .
  Co do aborcji to powinna być do 12 tygodnia ciąży na życzenie matki , co do religii to powinna byc nauczana poza szkołą , co to krzyża to nie powinno go być w urzędach i szkołach a już w szególności nie powinno go być na sali sejmowej .
  co do konkordatu to powinien być już dano wypowiedziany .
  pisałem o tym kilkakrotnie.

  h ttps://villk308488492.wordpress.com/2013/05/17/list-do-zwolennika-ustawowego-zakazu-aborcji/

  lub tu
  "..wbijanie kobiet w poczucie winy moralnej , oraz w zagrożenie wyrokiem prawnym za dokonanie aborcji , to jak wsadzanie jej do okopu i dawanie do ręki karabinu z jasno postawiona teza ,ze ma „strzelać”, kombinować i walczyć z Państwem ,które nie zaspokaja jej podstawowych praw jako Obywatela i ogranicza jej podstawowe potrzeby , jakimi jest prawo do szczęścia i decydowania o sobie ..."
  za
  h ttps://villk308488492.wordpress.com/2013/04/24/wojna-pokoj-aborcja/

 • f451

  0

  śmiało prezesie, zmieścisz się....

 • ri-pi

  0

  PIS nie dostanie już więcej mojego głosu

 • kapus0001

  0

  Niedługo ludzie zaczna wrzucać do kościołów śmierdzącą padlinę. Życzę kościelnym hierachom I katolom fanatytkom miłych zapaszków

 • marc.pl

  0

  Poczekają do wakacji gdy ludzie będą zajęci urlopami i szybko w nocy przegłosują ustawę a pajac z długopisem jeszcze w pidżamie nad ranem ją szybko podpisze, o czym już zapewniał.

 • cityremade

  0

  Działacz z jajami nie boi sie utraty stołka kiedy w grę wchodzi długofalowe dobro wspólne.

 • japiota

  Oceniono 1 raz -1

  PiS nie jest zbiorowym samobójcą i ustawy (de facto i tak zakazu aborcji) formalnie nie zaostrzy ani TK nie ogłosi niezgodności z konstytucją. A będzie międlił temat bo wzbudza emocje i odwraca uwagę od innych spraw.

 • jan700

  Oceniono 4 razy -4

  Kobieta mówi: poruszyło się dziecko w moim łonie, nie mówi: poruszyła się ciąża, poruszył się mój brzuch.
  Dziecko, ponieważ jest, ma prawo do tego, by było chciane.

 • alfalfa

  Oceniono 4 razy -4

  "Skala protestów, które odbyły się w całym kraju w miniony piątek, pokazuje, że znaczna część społeczeństwa nie chce zmian przepisów antyaborcyjnych."

  Myślenie życzeniowe. Skala pokazał coś dokładnie odwrotnego. Większości (nawet kobiet) to nie interesuje. I dobrze o tym wiecie.
  A.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX