Komentarze (59)
Słowa posła Jacka Żalka zostaną szybko zapomniane. W młodych demokracjach politycy mogą powiedzieć więcej
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • flemming

  Oceniono 2 razy 0

  Zrozumcie, Rafalska nic nie może. Ona jest bolszewickim agitatorem PiS, i nic nie zrobi bez zgody tego skurw......z adresem obecnym na Szaserów. A to nie jest człowiek, to bolszewicki potwór.

 • nemilek

  Oceniono 4 razy 0

  Dajcie już spokój, bo to nie ma najmniejszego znaczenia, czy ta pani z głupim ryjem, czerwoną szczeciną na łbie i wiszącymi cyckami mówi na ty czy na pan. Po prostu chce mówić do nich bardziej bezpośrednio, żeby od razu przełamać pewną barierę i dlatego zwraca się do nich w sposób, w jaki zwyczajowo wszyscy ich zagadują, więc nie róbmy naprawdę problemu z niczego. Trzeba mieć na względzie raczej to co jest ważniejsze, czyli kto w żaden sposób się do nich nie zwrócił, jak na przykład europosłanka Gosiewska. Na swoje dzieci zarabia w europarlamencie więcej niż dosyć (w ciągu roku wg złożonej deklaracji zarabia 97 tysięcy euro, oprócz tego ma już miliony na koncie), a mimo to protestowała, że to bardzo mało i wywalczyła na siebie i swoje zdrowe dzieci miliony żądając od państwa 5 milionów zadośćuczynienia i rent dla każdego z dzieci. Troszkę mniej dostała niż żądała, ale chyba nie zamierza przyznanymi milionami się zadowolić. Teraz pani Gosiewska ani myśli o tym, aby w jakikolwiek sposób zwracać się do niepełnosprawnych ludzi. Rodzice innych zdrowych dzieci, które również dostały ogromne zadośćuczynienie + renty na dzieci też nie zamierzają w żaden sposób zwracać się do upośledzonych ludzi i ich rodziców. Od taka katolicka solidarność biednego z bogatym.

 • Kamila Rusiniak

  Oceniono 5 razy -3

  Rafalskiej nie toleruje pisząc oględnie. Natomiast nie widzę niczego ,złego i niestosownego w relacji minister i strajkujący . Ja sama w sklepach czy w innych sytuacjach zwracam się do ludzi szczególnie młodzieży per Ty . To nic złego i nie nie świadczy o lekceważeniu . Tak ludzie rozmawiają ze sobą na świecie . Zarówno młodzi jak i wiekowi używają w relacjach formy per Ty

 • patriot.wr

  Oceniono 18 razy -4

  Najlepiej z nimi nie spotykać się, bo ich żądania nie będą miały końca, a na dodatek chamstwo i brak kultury opiekunek są porażające!
  Niech sobie strajkują przez cały rok, Sejm zapewnia im wyżywienie i lokal i to wystarczy!

 • yan57

  Oceniono 11 razy -5

  rozumiem że są emocje że puszczają nerwy ale to wszystko można powiedzieć na spokojnie ..tylko dziwnie się składa że te wrzaski są wtedy jak do nich przychodzi ktoś z PIS -u bo jak inni to luz i opanowanie ... i jeszcze podobno był się nawet ogrzać się b. NYCZ ... może lepiej by się zająć miejsce mediatora i próbować rozwiązać ten problem a najlepiej przekazać część swoich dotacji państwa na kościół na rzecz niepełnosprawnych bo obawiam się za błogosławieństwo Adrian sobie butów nie kupi... NASTĘPNY HIPOKRYTA U PROTESTUJĄCYCH KTO TAM JESZCZE ZOSTAŁ A NIE BYŁ TO W TE PĘDY ALE JUŻ....

 • gangut

  Oceniono 14 razy -8

  UW to matecznik totalnej opozycji. Opinii tamtejszych pracowników nie można traktować poważnie.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 14 razy -8

  Wczesniej faktycznie panstwo wykazywalo sie wieksza sprawnoscia wypierd.. i morda w kubel, piniendzy nie ma i nie bedzie dla kolejnych homo sovieticus i nie dotyczylo to jedynie niepelnosprawnych traktowano cale spoleczenstwo jak niepelnosprawnych.

 • pafdadik

  Oceniono 14 razy -10

  Powinna do niego powiedzieć: "Panie właścicielu butów New Balance i Nike, który nie ma na buty", albo "Panie inwalido, któremu 500zł nie starcza na kino" :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX