Komentarze (56)
PiS realizuje program Pogarda Plus? "Jest w pełnym rozkwicie" ocenia posłanka opozycji
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • bmarten

  Oceniono 3 razy 1

  To jest właśnie prawdziwa twarz tych głupich, tchórzliwych, świątojebliwych pisuarowych zakłamańców. Niczego w życiu nie potrafią i niczego nie osiągnęli. Jeden z internautów tak ich wspaniale zdefiniował:
  To ludzie słabo wykształceni, mało inteligentni, z widocznymi wadami fizycznymi i/lub psychicznymi, nieudacznicy życiowi, doświadczeni traumami, odrzuceni przez społeczeństwo. Takim ludziom wystarczy, że znajdzie się zbawiciel 150 cm wzrostu, który powie im, że są częścią jakiegoś wielkiego przedsięwzięcia, że mają do zrealizowania jakiś szczytny cel, jak obrona ojczyzny czy religii i nada ich nędznemu życiu jakiś sens. Stąd popularność sloganu "bóg, honor, ojczyzna" wśród kalek umysłowych.

 • 99venus

  Oceniono 3 razy 1

  Nie tylko pogarda ale i podłość.

 • stef0909

  Oceniono 4 razy 0

  Zadeptać Żalka to talib

 • angelus-silesius

  Oceniono 8 razy 0

  PiS realizuje program Pogarda Plus?
  A Labnauer realizuje program jednopunktowy: .Nowoczesna w piSSdu!

 • francek4

  Oceniono 6 razy 0

  do poniżej , ty piszesz że tak długie spędzenie na strajku pozostawia ślad na psychice , a co powiesz o ty baranach śmierdzących z partii PIS-du ?
  przecież oni mają swoją psychikę zjechaną do zera a inteligencja i jakieś powarzanie dla niepełnosprawnych maja poniżej zera .....

 • eclipse23

  Oceniono 5 razy -1

  Prezez był brutalnie zgwałcony przez księdza jak był dzieckiem, o wszystkim wiedziała rodzina, kuźwa też był gwałcony ale przez ojca który mu wytłumaczył że to wina żydów.

 • 40pac

  Oceniono 6 razy -2

  Oczywiscie opozycja tego nie robi ha ha ha

 • janrobin2015

  Oceniono 6 razy -2

  Lubnauer I wszystko jasne. Taki kamien u szyj nowosmiesznej tuz przed ostatnim skokiem lub piata kolumna wyslana przez grzecha.

 • maras63

  Oceniono 5 razy -3

  Kogo reprezentuje dzisiaj pani poseł Lubnauer? no chyba, że w Polsce nie ma już demokracji przedstawicielskiej to proszę pytanie uznać za niebyłe. :-)

 • andrzejusa

  Oceniono 5 razy -3

  liberalowie :((
  nowoczesna :((
  specjaslisci od biznesu i gospodarki !! ha, ha , ha !!!

  petru -"GENIUSZ " ekonomii zostawil nowoczesna z 1 , 8 miliona dlugu :)))))))))
  laubner kontynuuje rozpiepszanie partii BRAWO tak dalej :))))

  i pomyslec ze ci debile z nowoczesnej chcieli rzadzic Polska ??
  na szczescie dla Polski nowoczesna sie rozpadnie !!!!
  tylko kto wtedy bedzie za "GENIUSZY LIBERALNYCh " splacal ich dlugi ???!!!

 • nie_jadam_osmiorniczek

  Oceniono 10 razy -4

  Pani Lubnauer udowodniła wielokrotnie, że ma w doopie wszystkich Polaków.
  Ważne dla niej są tylko interesy żydowskie.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 10 razy -4

  Wytlumacze temu pustemu lbu, ktory nawet nie jest w stanie zrozumiec iz Ziemia Obiecana Reymonta to w kazdej kategorii paszkwil na to moiasto i system, jak rowniez to iz polityka w demokrtacznym panstwie polega wlasnie na pozyskaniu glosow wyborcow, do wyboru sa jeszcze systemy totalitarne w ktorych decyduje mniejszosc uzurpujaca sobie prawo do decydowania z racji swoich nadzwyczajnych przymiotow o losach wiekszosci.
  Zastanawiam sie czasem nad podobnymi przypadkami przeciez ona ma doktorat w dziedzinie wymagajacej pewnego umyslowej dyscypliny podporzadkowania scislemu wynikaniu faktow z innych faktow a tu po prostu kompromitacja za kompromitacja. Zasadniczo adze iz jednak znajac uniwerystet lumumby doktoraty powstajace tam powstaja po starej pezetpeerowskiej linii partyjnej, pisane przez zdolniejszych studentow za przyslowiowa mozliwosc opuszczenia w koncu uczelni z dyplomem w kieszeni.

 • Tom Dante

  Oceniono 11 razy -5

  typowa manipulacja w stylu Michnika. Otóż PiS ma poparcie 40% elektoratu i to ta część społeczeństwa jest również PRZECIW protestowi, który ma już obecnie charakter, wyłącznie, prowokacji politycznej. Interes niepełnosprawnych jest pomijany.

 • adaw73

  Oceniono 14 razy -6

  drodzy dziennikarze z gazety, posłowie PO, PSL i czego tam jeszcze chcecie, czy pan Żalek będzie prezydentem Białegostoku to zależy ode mnie jako wyborcy i innych wyborców i dam albo nie dam mu mandatu w przyszłych wyborach a wy wszyscy się od tego odpier....ie sie w końcu. To jest moje prawo jako wyborcy i nic wam do tego szuje jedne

 • domurrrat

  Oceniono 17 razy -13

  Według mnie OBIE STRONY GRAJĄ NIEPEŁNOSPRAWNYMI. Skąd wziął się "nagle" problem tych ludzi? Ktoś im ZABRAŁ dodatki czy po prostu NIE DAWAŁ przez długie lata?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX