Komentarze (417)
Dzieci zmuszane do całowania relikwii? W internecie zawrzało: Wróciliśmy do średniowiecza!
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kenter85

  Oceniono 20 razy 16

  Gdzie do diabła są rodzice tych dzieci?!

 • keramwistagano

  Oceniono 15 razy 15

  Tylko masowe wystapienia z tej instytucji moga poprawic sytuacje

 • roman_kruk

  Oceniono 13 razy 13

  Było już kiedyś zlizywanie "śmietany"z kolan ksiedza, teraz całowanie szczątków nieboszczyka. Za chwile będzie lizanie jaj biskupich.
  Miego dnia wyborco pisu.

 • tower7

  Oceniono 13 razy 13

  Kult trupow to podstawa tej chorej religii. Pis to przejął w całej okazałości.
  A swoją drogą, to im dalej na wschód, tym większa ciemnota. Ksiadz jak każe, to owieczki skaczą, dają na tacę i jeszcze swoje dzieci leja, jak się skarżą na obmacywanie przez kleche

 • Dana Nowak

  Oceniono 12 razy 12

  Ciemny lud w XXI wieku w Polsce wszelkie zabobony "kupi". PiS i kościół katolicki są sojusznikami w zniewalaniu umysłowym, okłamywaniu i wykorzystywaniu (także materialnie ) ciemnego narodu. Zgoda na pseudonauki religijne w szkołach zrobiła spustoszenie umysłowe całego pokolenia, ponieważ przez ponad 25 lat indoktrynacji religijnej są widoczne negatywne skutki społeczne. Inne narody europejskie rozwijają się w XXI wieku, a my karlejemy jak nasi przodkowie w XVII wieku .

 • agnrodis

  Oceniono 11 razy 11

  Czas odebrac kosciolowi fundusz koscielny!!! Przeciez dostali zwrot znacjonalizowanych majatkow, a fundusz byl rekompensata za te majatki. Teraz czarni oszusci odzyskali majatki, i jednoczesnie kosza forse od Panstwa, z naszych podatkow!!! Albo jedno, albo drugie. Spod niewoli komunistycznej Polska wpadla w niewole Watykanska!!! Doili nas sowieci, teraz doji kosciol katolicki.

 • egalite11

  Oceniono 11 razy 11

  Czarna zgraja czyli watykański okupant niszczą z wielka determinacją Polskę i Polaków a wy drodzy katolicy z widoczna gorliwością im pomagacie. Do tego ponosimy ogromne koszty tej wrogiej działalności płacimy okupantowi około 12 miliardów rocznie czyli połowę 500+. Będę głosował na tych, którzy odbiorą okupantowi zagrabione nam dobra.

 • kater-11

  Oceniono 13 razy 11

  To coraz bliżej do doświadczeń z Dominikany. Następnie dzieci będą musiały zostawać na noc u księdza , a potem to już normalnie , jak na Dominikanie.
  Tak jak na Dominikanie też ludzie będą pałali szczególną ''miłością '' do księży . Dobry kierunek dla kościoła ?

 • shtalman

  Oceniono 13 razy 11

  Gdzie w ewangelii jest napisane że trzeba całować i czcić kości kogokolwiek? To pogański obrządek przechwycony przez czarną mafię żeby trzymać ciemnotę w ciemnocie, jak by się pojawili w szkole mojego dziecka to bym mój bicz urwał na ich czarnej doopie

 • Oceniono 11 razy 11

  Księża pedofile tymi rękoma którymi obmacują dzieci później podają komunię.

 • Remi Figurski

  Oceniono 13 razy 11

  Rodzicu Polaku! Sam jesteś winien tej sytuacji.Gdybyś się sprzeciwiał solidarnie religii w szkołach to by ci ZBOKI dziecka nie obmacywały i dzieci nie misiałyby całować szczątków ludzkich

 • matts06

  Oceniono 14 razy 10

  Ja pier... "W internecie zawrzało!" Niesamowite! Szkoda tylko, że w przypadku Kościoła, to w Polsce zawsze wrze tylko w internecie, np. w komentarzach pod spodem i na tym się to wrzenie kończy. Głosujcie sobie dalej na PO lub PiS, to będziecie mieć takie rozrywki. Posyłajcie nadal dzieci na religię, dawajcie kasę na tacę, siedźcie cichutko jak myszki pod miotłą w realnym świecie, gdy Kościół przekracza kolejne granice. Bo tak to właśnie wygląda. Wielkie oburzenie w internecie, tylko co z tego, jak w niedzielę będziecie znowu w Kościele? Jak wasze dzieci jutro i tak pójdą na lekcję religii, a potem będą całować te relikwie? A wcześniej oczywiście chrzest, komunia... Jesteście hipokrytami i tyle. O tym jakie kto ma do czegoś stanowisko świadczą czyny, a nie słowa pisane w internecie. Jak wygląda stosunek do Kościoła katolickiego widać właśnie nie w necie (gdzie często wrze), ale na co dzień, gdzie jest jak było. Śmiejecie się o tym, że PiS mówi coś o wstawaniu z kolan, a jest na kolanach przed biskupami i Kościołem, a sami przed Kościołem na tych kolanach jesteście. Piszecie coś o tym, że trzeba zmian, a głosujecie w zamian tego na PO, partię konserwatywną, która również na kolanach przed Kościołem - trochę w tym brak logiki. Ale to jest właśnie Polska, mocni w gębie, mocni w internecie, a potem na kolanach do Kościoła, nawet protesty przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej to pokazywały, bo co to jest 5-10tys. ludzi w takich miastach jak Kraków, Warszawa, Wrocław? Gdzie jest reszta? Pisze pewnie komentarze jaki to Kościół katolicki jest zły i że miesza się do polityki, ale d... na protest nie ruszy, a do wyborów też pewnie nie pójdzie, albo zagłosuje na katolicką PO, wcześniej oczywiście przed wyborami zaliczając mszę w kościele i dając księdzu na tacę.
  Albo zmieni się u nas społeczeństwo, czyli wreszcie słowa przemieni w czyny, albo przez lata nie zmieni się nic i Kościół będzie robił co będzie chciał.

 • 99venus

  Oceniono 10 razy 10

  Poziom ciemnoty,klerykalizmu i głupoty polskich nauczycieli rekordowy w skali światowej

 • Michał Mycha

  Oceniono 10 razy 10

  Żałosne akcje a na dodatek wbrew powszechnie uznanym obyczajom oraz prawu na terenie Polski, przymuszanie dzieci do praktyk religijnych jest niezgodne z prawem polskim i europejskim.

 • iskander36

  Oceniono 10 razy 10

  Zaraz.Stanisław pragnął wstąpić do zakonu jezuitów, ale nie uzyskał zezwolenia rodziców. W sierpniu 1567 roku, pieszo, w przebraniu, uciekł z Wiednia. Został przyjęty do nowicjatu. Potem nagle zachorował na malarię i zmarł. Żadnych wzmianek o dobrych uczynkach, pożądnym, uczciwym życiu. Kult zrodził się natychmiast i spontanicznie; kiedy w dwa lata później otwarto jego grób, znaleziono ciało świętego rzekomo nietknięte rozkładem. I to wszystko ? A nabijają się z TRYGŁAWA i PERUNA. To, że Jan II Kazimierz Waza orędownictwu świętego przypisywał zwycięstwo w bitwie pod Beresteczkiem można pominąć. Gdyby mu pokazać jakąkolwiek postać z League of Legends ( LOL-a ), też byłby wstrząśnięty. Polska jest dziwacznym krajem. Wynosimi na ołtarze biskupa Stanisława, choć był zdrajcą występującym przeciwko Królowi. Teraz obwozimy po szkołach szczątki osiemnastolatka wsławionego tym, że zerwał się z chaty....

 • gblo

  Oceniono 10 razy 10

  Szkoda tych dzieci, ich szansa na rozwój wolny od indoktrynacji i nie tylko została po prostu zgwałcona. Ich dorosłe życie będzie biegło w cieniu otumaniającego kadzidła i poczucia winy właściwie za wszystko co zrobią. Ten kraj to taliban katolski i to się zemści

 • kocurimysza

  Oceniono 9 razy 9

  Polacy Byli SA i Beda Ciemnym narodem ,nic do nich nie dotrze zadna nauka zadna prawda .

 • kiwdu53

  Oceniono 11 razy 9

  Średniowiecze to przy czasach PISowskich były czasy rozkwitu.

 • tadjan

  Oceniono 11 razy 9

  duda się pali katabasom, więc biorą się za przerabianie mózgów najmłodszym........ ale gdzie są tatusie i mamusie? czyżby dopijali 500+ ?

 • 11lech

  Oceniono 9 razy 9

  ciemnota w akcji

 • gapcio2010

  Oceniono 10 razy 8

  Zabralbym NATYCHMIAST dziecko z takiej szkoly !!!! Rodzice musza reagowan natychmiast, zeby nie dopuscici do rozprzestrzenienia takich praktyk .

 • ri-pi

  Oceniono 8 razy 8

  Jest to całkowita wina rodziców. Jak sobie tak pozwalają to niech im księża na głowy nas...ą

 • barrt21

  Oceniono 8 razy 8

  "Każdy naród ma taki rząd, na jaki zasługuje..."
  filozof Joseph de Maistre (1753-1821).

  Więc nie pyskować i całować spróchniałą fujarę..

 • noel1

  Oceniono 8 razy 8

  Dzięki Opatrzności, że nie mam już dzieci w wieku szkolnym. W przeciwnym wypadku nie wiem do czego bym się posunął.

 • robert ozdoba

  Oceniono 8 razy 8

  Każda wiara ogłupia, a wystarczy żeby każdy przeczytał Biblię starą i nową oraz Koran i sam się przekona że to są same bzdury mające na celu podporządkowanie tępych mas ludzi, bogacącym się kapłanom.

 • mont dit

  Oceniono 8 razy 8

  Czekam już tylko aż Kaczor będzie objeżdżał diecezję a dzieci będą całować go w dupę.

 • agnrodis

  Oceniono 8 razy 8

  Przeciez w szkolach jest wybor, albo religia, albo swiecka etyka!!! Kto zapisuje dzieciaka na religie?!
  Czy komunia (a raczej sukienka i ten caly cyrk z nia zwiazany) jest warta takiego ponizenia, jak calowanie trupa?

 • Marian Gacek

  Oceniono 8 razy 8

  Dobrze ze wyjechałem z tego skansenu 30 kilka lat temu nie mogę zrozumieć jak ludzie pozwalają się tak zniewalać przez oszołomów kościelnych i cofać w rozwoju.
  Oby tylko nie przetłumaczyli tego artykułu na Angielski bo się człowiek wstydu naje.

 • tadjan

  Oceniono 8 razy 8

  a kiedy relikwie lesia zabójcy będą do całowania?

 • andrzej1.61

  Oceniono 12 razy 8

  Facio który podobnież cudownie wyzdrowiał po prostu zmarł, będąc naćpanym miał wizję. Obecnie nazwano by go ćpunem i degeneratem kiedyś takich świecono.

 • notremak

  Oceniono 11 razy 7

  I bardzo dobrze. W ramach kolejnego kroku każą pięty czarnych całować, a następnie dudy!
  Jak pamiętacie, kolanka już były.
  A suweren będzie pilnował, żeby ich dzieciaczki posłusznie, karnie i pobożnie... W końcu za pińcet plus nie takie rzeczy...

 • 92ilme

  Oceniono 9 razy 7

  Hej, posadzili bace
  na kamieni kupe,
  hej, obchodzili w kolo,
  calowali w .... czolo.

 • gebe14

  Oceniono 9 razy 7

  to tylko na wsiach. w mieście nikt sobie na to nie pozwoli . te wieśki za 300 zł wiecy zagłosują nawet na pe do fi la

 • gosford

  Oceniono 7 razy 7

  Rodzice, nie pozwólcie by kler robił z waszych dzieci średniowiecznych baranów! Wkrótce zacznie sie całowanie tłustych łapek sukienkowych i „pieszczoty” z nimi! Czy rodzic za 500 zł musi być tumanem ?!

 • julia.gewitter

  Oceniono 7 razy 7

  Obrzydliwe.

 • imagistyk

  Oceniono 7 razy 7

  Wciąż nie mogę się nadziwić, że HISTORYK Samsonowicz uległ presji Glempa i Mazowieckiego i wprowadził religię do szkół. Przecież jako HISTORYK wiedział doskonale, że Kościół Kat. pozbawiony jest jakichkolwiek zahamowań w pogoni za władzą i pieniędzmi. Przecież jako HISTORYK znał doświadczenia II RP z konkordatem, na którym II RP wyszła jak Zabłocki na mydle. A mimo tego uległ...

 • agnrodis

  Oceniono 7 razy 7

  Sanepid! No, wlasnie, to Sanepid powinien oczyscic Polske z tego robactwa w czarnych sukienkach i wyrzucic ich razem z ich relikwiam dla dobra wszystkich Polakow, wlacznie z tymi opetanymi przez ta katolicka sitwe!!! Oni nie wiedza co czynia.

 • robkita

  Oceniono 7 razy 7

  Co za idiotyzm. Myslalem ze masowa jazda pod prad na autostradzie bedzie na dlugo numerem jeden, a tu prosze taka niespodzianka. Calowanie trupa jest jednak w scislej czolowce.

 • java3

  Oceniono 7 razy 7

  Już nie wspominając o rozsiewaniu bakterii i chorób.
  Wyobraźcie sobie ile osób, w tym dzieci, całowało te relikwie...

 • 4ted

  Oceniono 7 razy 7

  chyba taka szkoła automatycznie przestaje być publiczną i staje się kościelną, zatem zabieramy dziecko i do widzenia.

 • klarb

  Oceniono 9 razy 7

  pogańskie bałwochwalstwo

 • gromek1

  Oceniono 9 razy 7

  na deser pianka z kolanka?

 • praskiso

  Oceniono 7 razy 7

  Konieczne będzie wydzielenie Podkarpacia jako rezerwat dla oszołomopisowcow. Pozdrawiam.

 • jan-ru

  Oceniono 6 razy 6

  Komuno wróć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX