Wyjątkowy prezent! Jeśli wykupisz dostęp do podcastów, dostaniesz za darmo kolejny - dla przyjaciela

W ramach promocji z okazji Dnia Przyjaciela, wykupując Dostęp Premium, dostaniesz drugi taki sam. Zrób komuś świetny prezent i podaruj mu dostęp do wszystkich podcastów Radia TOK FM!

Audycji TOK FM można słuchać też w formie podcastów – po wykupieniu Dostępu Premium. Gwarantuje on wygodny dostęp do wszystkich programów znanych z anteny, plus kilku kolejnych tworzonych wyłącznie do internetu. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie przegapisz ulubionych audycji i posłuchasz ich kiedy chcesz i jak chcesz.

Z okazji obchodzonego 9 czerwca Dnia Przyjaciela możesz "zarazić" słuchaniem naszych podcastów wybraną bliską osobę.

W ramach promocji każdy, kto wykupi w tym czasie poprzez stronę WWW  dowolny pakiet z Dostępem Premium TOK FM, otrzyma darmowy kod promocyjny na drugi, taki sam pakiet. Można go podarować jednej dowolnej osobie. Będzie działał tak samo, jak pakiet wykupiony przez obdarowującego.

Użytkownicy, którzy przed 8 czerwca 2018 mieli aktywny Dostęp Premium, także otrzymają kody promocyjne na Dostęp Premium do podarowania dowolnej osobie. Kody zostaną wysłane na adresy email (z aktywną zgodą na wysyłkę wiadomości e-mail) użyte podczas rejestracji konta na stronie tokfm.pl.  Sprawdzajcie swoje skrzynki mailowe!

Promocja obowiązuje do poniedziałku 11 czerwca 2018 do godziny 9:00.

Przyjaźń to piękna i ważna kwestia, dlatego w naszych audycjach często poświęcamy jej miejsce. Oto kilka przykładów - zapraszamy do słuchania!

1. Gender w służbie mężczyzn, czyli niemęskie elementy przyjaźni

Czy czasem nie przeceniamy różnic między płciami? Przecież płeć nie jest jedyną cechą, która nas charakteryzuje. A zatem: jak to jest z tą "męską" i
"niemęską" przyjaźnią? Dlaczego mężczyznom przyjaźni brakuje? Dlaczego są tak wstrzemięźliwi w okazywaniu przyjacielskich uczuć? Jak bardzo kulturowe stereotypy potrafią ograniczać? O tym wszystkim w najnowszym podcaście "Emancypantki" plus - odpowiedzi na listy Słuchaczek i Słuchaczy.

2. Jak wchodzimy w relacje z innymi - dyskusja o książce "Przyjaciel i wróg"

Co jest potrzebne do odniesienia sukcesu? To pytanie jest przedmiotem toczącego się od dawna sporu. Niektórzy twierdzą, że ludzie są z natury skłonni do rywalizacji, a dbałość o własny interes jest najlepszym sposobem, w jaki można wyprzedzić konkurentów. Inni uważają, że ludzie są stworzeni do współpracy i że odnoszą największe sukcesy, kiedy współdziałają z bliźnimi. W książce Przyjaciel i wróg Adam Galinsky i Maurice Schweitzer wyjaśniają, dlaczego ten spór nie trafia w sedno sprawy.

3. Czy wypada śmiać się z żartów "Przyjaciół"?

Czy wypada nam się śmiać z żartów Przyjaciół? Czy serial, który wzruszał całe pokolenie jest homofobiczny i rasistowski? Komentarz do dyskusji, która rozgorzał w internecie po tym, jak 10 sezonów "Przyjaciół" pojawiło się na platformie Netflix.

4. Pochwała przyjaźni. Gościem był dr hab. Michał Herer

Nagradzany esej Michała Herera analizuje między innymi, dlaczego filozofia poświęca więcej uwagi miłości, niż przyjaźni.

5. Jak pielęgnować przyjaźń? Rozmowa z Mieczysławem Jaskólskim

Na koniec garść bardzo przydatnych spostrzeżeń. Bo przyjaźń jest niezwykle ważna, ale czasem też trudna.

DOSTĘP PREMIUM