Przyszedłem aby wyjść: kto na tym zyska? I o łysych synach. 394. Lista Przebojów TOK FM

Samorządowe debaty "Usłysz Swoje Miasto" zaczynają dominować w "Liście Przebojów TOK FM" - trudno się dziwić, skoro zbliżające się wybory to ważny i aktualny temat a kandydaci przechodzą czasami naprawdę różne granice, by utkwić w pamięci Słuchaczy.

Do "Listy" trafiło niedawno nagranie, w którym kandydat ogłosił na początku naszej debaty, że rezygnuje z kandydowania. Tym razem wśród premier mamy - skróconą siłą rzeczy - scenkę, podczas której kandydat informuje, że przyszedł na naszą debatę, żeby wyjść, bo - jak należy chyba założyć - nie interesują go mieszkańcy, którzy przyszli na debatę oraz inni słuchacze, tylko dyskusja z obecnym, choć na debacie nieobecnym, prezydentem Poznania. Mamy też prześmiewczy występ prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, wynurzenia Sławomira Nitrasa o rzekomym związku liczby włosów na głowie z wiekiem, jest też fragment USM Wrocław o jedynkach i nowe otwarcie, do jakiego namówił słuchacza Paweł Sulik.

Do premier dołączają dwa zwycięskie nagrania z ubiegłego tygodnia: występ Jacka Żalka, który twierdzi, że kompetencje daje mu zawód polityka oraz szybka analiza w wykonaniu Witolda Jurasza. W poprzednim notowaniu były też dwa miejsca drugie: fragment USM Łódź z Piotrem Misztalem oraz Jerzy Kwieciński niczym Edward Gierek.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 394. Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM