400 "List" na 100-lecie, czyli opcja full wypas ale w trendzie bez fety. 400. (!) Lista Przebojów TOK FM

400 "List" minęło... dzięki ofiarnej pracy wszystkich, współtworzących "Listę Przebojów TOK FM" radiowców, przy niemałym udziale podsyłających propozycje Słuchaczek i Słuchaczy, a potem głosujących Internautek i Internautów. Te "Listy" nie są już tylko w naszej pamięci, są też w pamięci elektronicznej, dzięki której możemy od czasu do czasu do archiwalnych zdarzeń powracać. Nie ma wielkiego świętowania, nie chcielibyśmy bowiem przyćmić o wiele ważniejszego, ogólnonarodowego wręcz jubileuszu, którego obchody może nie będą zbyt uroczyste ale - być może - będą niezwykle huczne (czyli będzie dużo huku). Zobaczymy. Jakąś fetę zróbmy może przy okazji 500. "Listy", OK?

A na razie: propozycji full wypas, bo jest ich aż 10, czyli maksymalna liczba. Jest, oczywiście, o przygotowaniach do wspomnianych obchodów, jest też sygnalne wspomnienie przesłuchania Donalda Tuska przed sejmową komisją śledczą - sygnalne, bo należałoby właściwie umieścić w naszej audycji nagranie całości tego przesłuchania. Ponadto: dlaczego jeden z gości EKG został zmotywowany, by częściej wpadać, jakie stwierdzenie Prezesa staje się na naszych oczach kultowe, jak działa prawo Sasina, i co może się wydarzyć, gdy Gość w dość obcesowy sposób spróbuje zdyscyplinować Prowadzącą.

Do premier dołącza bezkompromisowa recenzja prezydenta Dudy dokonana przez przewodniczącego Czarzastego, bo znaczącą przewagą głosów zajęła miejsce 1. Na drugim: Piotr Kraśko też o prezydencie, ale w kontekście ekologicznych źródeł światła, na trzecim: prof. Rafał Matyja o tym, jak bardzo się nie udało.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm.

Głosuj w 400. Liście Przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM