Kto kogo kim kiedyś zrobił, sufitówa i zakaz palenia szmatami. [402. Lista Przebojów TOK FM]

Paweł Sulik - jest gwiazdą najnowszego wydania Listy Przebojów TOK FM, naprawdę nie przypuszczaliśmy, że potrafi być tak surowy w trosce o dyscyplinę i ekologię. Gwiazdami są także Jarosław Kaczyński i Lech Wałęsa w scence z przekomarzaniem się przed wejściem na salę sądową, która byłaby jedynie zabawana gdyby jeden z Panów nie przeinaczył nieco historii. W pozostałych premierach: opukiwanie założeń, sufitówa i dowcip o ekonomiście, kolejne słowo, które myli się Patrykowi Jakiemu - a do wspomnianych premier dołącza komentarz do powiązania konfliktu z matką z halluksami. Drugie miejsce w poprzedniej liście zajął Tomasz Stawiszyński i jego relacja z podróży gościa do studia, na trzecim - polityk pokonany swoją własną bronią.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 402. notowaniu Listy Przebojów TOK FM
Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (12)
Kto kogo kim kiedyś zrobił, sufitówa i zakaz palenia szmatami. [402. Lista Przebojów TOK FM]
Zaloguj się
 • Sławmoir Fidala

  0

  przeczytane;
  "Tawariszczu Nowotko, widać was rzucili na odcinek neutralizacji Piątka. Ja jeszcze przed Piątkiem drążyłem sprawę Macierewicza i mogę wam powiedzieć, że zrealizował on co najmniej jedną operację hybrydową przeciwko Państwu Polskiemu pod hasłem "w Smoleńsku był zamach". Fujary dziennikarskie i rozbie służby nie dotarły do faktów, które leżą na stole. Mogę wam nawet, towarzyszu Nowotko, podać nazwisko towarzyszki, która z ogromnym prawdopodobieństwem przygotowała scenariusz do tej kampanii. Nazywa się Tatiana Karacuba Said-Burchan, jest wysokim oficerem prawdopodobnie GRU i specjalistką od tzw. wojen behawioralnych (doktoryzowała się z tego w akademii wojennej w Moskwie). Zdekonspirowała się raz jeden wysyłając z nieprzelogowanego adresu zdjęcia ciał ofiar katastrofy smoleńskiej autorstwa rosyjskich służb blogerowi Sizychowi, co miało dostarczyć paliwa kampanii Macierewicza. Druga wpadka to błyskawiczne podrzucenie Chrisa Cieszewskiego, który ma zapapraną kartotekę w IPN, w miejsce Rońdy; jego oficerem prowadzącym był kpt Nadworski znany ze świetnych kontaktów z GRU, a który prowadził również Luśnię."

 • Jerzy Kołodziej

  Oceniono 6 razy -2

  No Lechu!
  Wkrótce ostatnia brama. Ale tej już nie przeskoczysz. Przez nią cię zaniosą na spotkanie z twoim stwórcą.
  Kiszczakiem i aniołami a raczej diabłami ubecji

 • 2bxornot2b

  Oceniono 5 razy -3

  Dwie postacie i przyklad jak mozna miec wszystko i skonczyc z niczym i jak nie majac nic osiagnac wiecej niz bylo mozliwe. Nie wdajac sie w szczegoly dlugiej drogi Polskiej chadecji i srodowisk konserwatywnych do wladzy, 20 lat temu wydawalo sie iz jestesmy skazani na destrukcyjna neoliberalna pustke i bezsens, a jednak takim osobom jak Walesa pozostaje jedynie wscieklosc pogarda inwektywa i okazywanie publicznie prostactwa i chamstwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX