Święta mogą być jak niesamowity seks? Cezary Łasiczka i premierowy podcast "Interluda"

Wreszcie jest! Czekaliście na niego, nawet jeśli o tym nie wiedzieliście! Cezary Łasiczka rusza ze swoim podcastem "Interluda". W pierwszym odcinku życzy tym, którzy obchodzą święta, by były one jak fascynujące spotkanie erotyczne: pod hasłem "chwilo trwaj, jesteś piękna" - a nie tete a tete z puentą "jak dobrze, że to już się skończyło".

Wcześniej, w rozmowie z dominikaninem i historykiem, ojcem doktorem Pawłem Krupą, Łasiczka wyjaśnia, dlaczego nienawidzi świąt i pyta zarazem, czy powinien się z tego wyspowiadać. Obaj rozmówcy wspominają najsympatyczniejsze i najbardziej pamiętne momenty ich osobistych świąt Bożego Narodzenia (jak ten z ciocią z głową w piekarniku) a także najsłabsze incydenty.

Łasiczka, w znanym słuchaczom stylu, prowokuje przyrównując Wigilię do "pępkowego" - tyle, że beznadziejnego, bo - jak mówi - co to za "pępkowe" bez alko i wędlin? Ojciec Krupa z pozazdroszczenia godnym spokojem nie daje się sprowadzić na manowce, pokazując, jak wiele pozytywnych możliwości kryje się za świętami w gronie bliskich.

Cała rozmowa to oczywiście także momenty poważnej refleksji nad rolą świąt w naszym codziennym życiu, także, jeżeli na przykład jesteśmy osobami niewierzącymi.

Na uwagi, pytania i, oczywiście, pretensje czekamy pod adresem czarek@tok.fm.

TOK FM PREMIUM