"To jest program publicystyczny, a nie herbatka u cioci na imieninach" [414. LP TOK FM]

W najnowszej "Liście Przebojów" dawno nie słyszany tutaj premier, i to od razu w całej swej krasomówczej - nomen omen - krasie, ale też Jan Chwedeńczuk w duecie z Tomaszem Stawiszyńskim, którzy są po prostu "Listowym" pewniakiem już w momencie, gdy siadają w fotelach w studiu. Oraz głośno komentowany fragment wywiadu w poranku radia TOK FM - gościem był Robert Biedroń, a prowadzącą - Karolina Lewicka. Ponadto: niebanalne interakcje słowne z "Mikrofonu radia TOK FM", prof. Bugaj o chamstwie rządzących, Dominika Wielowieyska o Beacie Gosiewskiej oceniającej Dominika Tarczyńskiego, gotowy założyć rajstopy prof. Zbigniew Mikołejko, wreszcie: Trzódka o 8 marca i niespodziewane włączenie mikrofonu, tym razem jednak Tomek ostrzegł.

Do premier dołączają Jacka Żakowskiego pytania o pomnikowe postacie w Polsce, na drugim: Adam Balcer, Paweł Sulik, Rafał Hirsch, Cveta Dimitrova, Tomasz Stawiszyński i trudy nagrywania ex aequo z istotą prowadzenia biznesu.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 414. Liście Przebojów TOK FM
Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (3)
"To jest program publicystyczny, a nie herbatka u cioci na imieninach" [414. LP TOK FM]
Zaloguj się
 • mtp01

  0

  Zachowanie dziennikarzy Agory w stosunku do Roberta Biedronia jest po prostu podłe. Przez tyle lat cukrowali ówczesnemu prezydentowi Słupska, robili z niego przyszłego prezydenta RP, męża opatrznościowego, zapraszali, zachwycali się, cytowali. Było tak miło, przytulnie i słodko ... i nagle, gdy tylko Robert Biedroń postanowił wrócić do dużej polityki wszystko się skończyło, czar prysł i Karolina Lewicka zaczyna go przesłuchiwać, jak jakiegoś pisowca. Też bym się zdenerwował, tym bardziej, że Robert Biedroń chyba uwierzył w to co pisali o nim i mówili tutejsi towarzysze.

 • andrzejsec1

  0

  Dobrze, że jest możliwość skomentowania rozmowy pani Lewickiej z Biedroniem. Sposób prowadzenia audycji przez tą panią jest SKANDALICZNY. Nie ma drugiej takiej rozmówczyni w radiu TOK FM. To uparte przerywanie każdego praktycznie zdania. Wchodzenie ze swoimi kwestiami ciągnącymi się
  w nieskończoność. Często wygłaszanie swojej kwestii za wszelką cenę równolegle z mówiącym właśnie zaproszonym gościem!!
  W efekcie umyka istota programu, a słuchacz śledzi wyłącznie rosnącą irytację zaproszonego rozmówcy i bezczelne poczynania redaktorki!
  W przypadku rozmowy pani Lewickiej z Biedroniem wyczuwało się wyraźną niechęć i wrogość wobec
  gościa!
  Panie Biedroń! Proszę robić swoją świetną robotę!
  Wiosna nadchodzi a z nią nadzieja!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX