Poseł polski, pani z megafonu, paradna sakiewka na genitalia i 500 plus od poczęcia. [423. Lista Przebojów TOK FM]

Ruszyła kampania TOK FM "Nasza Europa" i od razu w "Liście" mamy fragmenty debat. Łódzki polityk tłumaczy w jednym z nich, że polski europoseł powinien mówić po polsku - to zamiast odpowiedzi na pytanie, jakie zna obce języki. W innej debacie goście żartują sobie nieco ze słuchaczy, po czym intensywnie się samodyscyplinują. Inna debata zyskała wymiar artystyczny: prowadzący jął wyśpiewywać swój komentarz, goście chwalili się swoimi bohaterami literackimi: jeden z nich okazał się nie tyle bohaterem książki, co jej autorem. W innych "Listowych" premierach posłuchasz o Henryku XVIII i rozmiarze jego paradnej sakwy na genitalia, dowcipie o inicjale słowa "heteroseksualizm" i 500 plus od poczęcia. Będzie też samozwańcza uczestniczka audycji EKG - pani z megafonu.

Do premier dołącza zwycięskie nagranie z ubiegłego tygodnia: Hanna Gronkiewicz Waltz o Chrystusie na baranku, na drugim: Leszek Jażdżewski i Jarosław Kaczyński.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm.

Głosuj w 423. Liście Przebojów TOK FM
Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (1)
Poseł polski, pani z megafonu, paradna sakiewka na genitalia i 500 plus od poczęcia. [423. Lista Przebojów TOK FM]
Zaloguj się
  • 2bxornot2b

    Oceniono 1 raz 1

    Zydzi sa na fali kilka miesiecy temu narodzila sie 10 czerwony cielec, przypadkiem zaplonela swiatynia na skale, a zydowscy rabini szukaja antychrysta, ktory ma juz jeden rok. Dla chrzescijan to znak iz pierwsza bestia jest juz po pierwszych urodzinach, zaczelo sie odliczanie do apokalipsy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX