Kto ma rację ten stawia kolację, niedola Łasiczki w pieśni ludowej i skrót LGBT [427. Lista Przebojów TOK FM]

Ludowe powiedzonko powróciło - jako pierwsza myśl w odpowiedzi na enigmatyczne pytanie prowadzącego. Wśród innych premier: radiowa kuchnia, czyli po co jest wydawca, siła przekonywania w sprawie trawników, specyficzne podejście do jawności polityków, którzy chcieliby być jawności piewcami oraz wykonanie pieśni ludowej, które redaktor Łasiczka wziął bardzo do siebie.

Do premier dołącza próba rozszyfrowania skrótu LGBT przez radnych powiatu kraśnickiego, na drugim Rusinek z zawodu, na trzecim zaś: spadające podczas prognozy pogodnej spodnie.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 427. Liście Przebojów TOK FM
Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (2)
Kto ma rację ten stawia kolację, niedola Łasiczki w pieśni ludowej i skrót LGBT [427. Lista Przebojów TOK FM]
Zaloguj się
  • robertes777

    0

    Rodzina jest podstawową grupę społeczną, na której opiera się społeczeństwo. Rodzina zapewnia odnawianie się społeczeństwa przez reprodukcję. Taki stan rzeczy pozwala na utrzymywanie biologicznej ciągłości rodziny i społeczeństwa. Rodzinę również stanowi samotny rodzic z wychowywanym własnym lub adoptowanym potomstwem stanowiący rodzinę niepełną. Boimy się związków mono płciowych, bo są ukierunkowane w głównej mierze na zaspokojeniu popędu seksualnego i w konsekwencji (ogólnie rzecz ujmując) nie przyczynia się do rozwoju społeczeństwa. Oczywiście można powiedzieć, że np. mamy samotne osoby służące jako nauczyciele i swoją postawą ubogacają społeczeństwo i w ten sposób przyczyniają się do jego rozwoju. Natomiast związek jedno płciowy nastawiony jest na czerpanie przyjemności lub dawanie przyjemności by przyjemność otrzymać.

  • 0

    No nie wiem jak to jest może szpileczka stawia kolację a poduszeczka robi za kobietę? Cóż żeby to była ostatnia wieczerza wszystko by grało

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX