Gratulacje dla (nie)upokorzonej niekorzącej się i niusy ze świata reptilian. [432. Lista Przebojów TOK FM]

W "Liście Przebojów" tym razem - dużo spraw europejskich. Okazuje się, że sprawą europejską było m.in. nie dopuszczenie, by Beata Szydło piastowała w Parlamencie Europejskim jakieś istotne stanowisko - ale Ryszard Czarnecki i tak próbował w rozmowie z Maciejem Zakrockim przekuć to w sukces Szydło i coś, czego należy jej gratulować. Do tego europejsko - wiewiórkowe analizy polityczne Pawła Kowala i specyficzny punkt patrzenia na europejskie sprawy w wykonaniu Tomasza Stawiszyńskiego. Do tego Agata Kowalska w popisowej wizytówce swojego gościa oraz gość, czy też, jak powiedzieliby niektórzy/powiedziałyby niektóre: gościni, która postanowiła ukarać Prowadzącego i uchylić rąbka zakulisowych, dokładniej: pozaantenowych tajemnic.

Do premier dołącza bezapelacyjny zwycięzca notowania 431: Tomasz Stawiszyński o roli Biblii we współczesnym świecie, na drugim - zwyciężczyni poprzedniego notowania, Paulina Piechna - Więckiewicz u Karoliny Lewickiej.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 432. Liście Przebojów TOK FM
Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (3)
Gratulacje dla (nie)upokorzonej niekorzącej się i niusy ze świata reptilian. [432. Lista Przebojów TOK FM]
Zaloguj się
  • peryskopowy liopleurodon

    Oceniono 2 razy 2

    Tak reptilianie najważniejsze stanowiska opanowali i dlatego Beti ma przerąbane ponieważ w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku szefem pgr-u był Włodzimierz C. Który nikt nie wie skąd się wziął Beata odrzuciła jego zaloty

  • Jacek Andrzejczyk

    Oceniono 2 razy 2

    Świnie wypasać A nie w unii wieśniacki ryj otwierać poszła won....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX