Stan splątania, lewoskręt marszałka i polityka pieniężna wg przepowiedni św. Bernadety. 435. Lista Przebojów TOK FM

Mimo, że mamy już połowę sierpnia, na sezon ogórkowy w "Liście" nadal nie możemy narzekać. Nadal mamy bardzo wiele propozycji, i wszystkie naprawdę warte posłuchania, nawet, jeśli czasem, jak w przypadku Tomasza Stawiszyńskiego i Jana Chwedeńczuka, nie jest łatwo z równie wytężoną uwagą skupiać się na meandrach czterominutowych wywodów.

Z drugiej strony warto zauważyć, że magia pojawiła się nawet w magazynie EKG - wprawdzie na razie w dziale zdziwień, ale od czegoś trzeba przecież zacząć. W kolejnych propozycjach pojawia się intrygujący pomysł, domagający się jednakowoż definicji podatku kastralnego, lewoskręt byłego już marszałka Sejmu, wyjątkowo wysoko ceniącego sobie (za pieniądze podatników) badminton, a także niebanalny przebieg rozmowy Jacka Żakowskiego z Włodzimierzem Czarzastym.

Do premier dołącza zwycięski Ryszard Wojtkowski o fantazji pani wiceminister, na drugim - opłacana z naszych podatków przewodnicząca komisji, która zamiast postarać się o rzetelną wiedzę dane czerpie z internetu.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 435. Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM