Specjalny kod od TOK FM. Oto, jak zrobić z niego najlepszy użytek, zwłaszcza przed wyborami

Kampania wyborcza to czas szczególny - wszyscy i wszędzie mówią o polityce. Polityka przewija się przez wszystkie dziedziny życia, pokazuje się w momentach zaskakujących. Trudno jest się w tym nie pogubić, a w dniu wyborów dokonać świadomego i pewnego wyboru. TOK FM przychodzi z pomocą, która - mamy nadzieję - ułatwi sytuację.
Zobacz wideo

Serwis wyborczy, codzienny rozkład jazdy zapowiadający rozmowy na tematy wyborcze, debaty z kandydatami, a na koniec dnia specjalny podcast podsumowujący najważniejsze wydarzenia ostatnich 24 godzin kampanii - wszystko to TOK FM przygotowało specjalnie dla tych, którzy chcą świadomie przejść przez przedwyborczy czas. 

A teraz, by jeszcze to wszystko ułatwić, dajemy Wam specjalny kod, który obniży cenę Dostępu Premium TOK FM. To właśnie dzięki Dostępowi Premium:

- posłuchacie absolutnie WSZYSTKICH audycji i podcastów TOK FM - w dowolnym momencie i miejscu, w całości lub na raty,
- nie będą Wam przeszkadzały reklamy audio,
- aplikacja TOK FM lub konto na tokfm.pl będzie za Was pamiętać o Waszych ulubionych audycjach i zbierać je tak, byście odcinka żadnej z nich nie przegapili,

A teraz dodatkowo wszystko to ze zniżką 30 proc. Taką moc ma specjalny, promocyjny kod TOK FM. By z niego skorzystać, wystarczy wejść na stronę tokfm.pl/aktywuj i wpisać WYBORY2019

Promocja, tak jak kampania, nie będzie trwać wiecznie. Dlatego radzimy się pospieszyć i jak najszybciej skorzystać z kodu.

DOSTĘP PREMIUM