"Trzeba anulować, bo my przegramy": złote czasy polskiego parlamentaryzmu. [448. Lista Przebojów TOK FM]

Komentatorzy dostrzegają w tym wystąpieniu potencjał memiczny, musiało się ono zatem znaleźć także i w "Liście Przebojów TOK FM". Słowa, które wypowiedziała posłanka PiS przy włączonym mikrofonie oraz to, co w wyniku tych słów postanowiła potem marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

Jako kolejną propozycję dołączamy reakcję posłów opozycji, ale jest też jeszcze jedno wystąpienie sejmowe posła, posła PiSu, który chyba nie przewidział, jak bardzo dwuznacznie zabrzmią jego słowa - sala zareagowała natomiast bez chwili namysłu. Można też posłuchać, jak Agata Kowalska zachwyca się pracą sejmowych kamer w nowej sali posiedzeń komisji, oraz zapis audio wyjątkowo spektakularnej złośliwości komputera emisyjnego oraz, jak po 16 latach wyjaśnia się, kto szeleści, pakując się w połowie "Codziennego Magazynu Motoryzacyjnego".

Do premier dołącza zwycięski Antoni Macierewicz.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 448. Liście Przebojów TOK FM
Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (4)
"Trzeba anulować, bo my przegramy": złote czasy polskiego parlamentaryzmu. [448. Lista Przebojów TOK FM]
Zaloguj się
 • Polak

  Oceniono 1 raz 1

  Po przejęciu Sejmu przez opozycję pierwszym zadaniem musi być postawienie osób łamiących prawo i konstytucję przed prokuratorem ale wybranym przez opozycję następnie wyrzucenie wszystkich w TK.SN I KRS wybranych z naruszeniem prawa innej opcji nie ma i być nie może

 • Kapitan Flint

  Oceniono 1 raz 1

  Ta urva musi wylądować w pierdlu. Prędzej czy później.

 • Fred Cziki

  0

  Ooo. Ptzegracie. Jeszcze długo nie. A co, anulujecie życie? To pokazuje desperację na byt lub niebyt nie tylko w sensie politycznym. Ta wypowiedź to drżenie i zagląda pisowcom strach w oczy i doskonale wiedzą iż będzie specustawa depisacyjna. Nawarzyli takie piwo to niech wypiją. Cyrk pisu dopiero teraz się rozkręca. Poseł Zandberg pięknie zaorał po po kretyńskim przemówieniu premiera. A Schetyna niech się uczy od posła Razem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX