"To, co napisała Krystyna Janda jest skandaliczne i nieprzyzwoite". Biejat i Galopujący Major u Sroczyńskiego

"Marszałek Grodzki jest armatą, która w pewnym momencie wystrzeli - najprawdopodobniej we własne kolano". "Posłanka Magdalena Biejat to ultrasymetrystka, bo głosowała razem z PiSem". Ta rozmowa skrzy się bon-motami, jest jednak przede wszystkim poważnym poszukiwaniem najsłabszych ogniw politycznego duopolu PiS-PO, które przynoszą najbardziej opłakane społeczne skutki.

Ale przede wszystkim Magdalena Biejat, posłanka Lewicy Razem, Galopujący Major i Grzegorz Sroczyński próbują pokazać, jaką realną treść można znaleźć w - z założenia -  antylewicowym przekazie "konserwatywnych" środowisk (bo, jak podkreśla Biejat, lewica ma coś do powiedzenia nie tylko o LGBT), i hipokryzję w rzekomo prospołecznych działaniach i zamierzeniach obecnych rządzących, ale też najbardziej licznej części opozycji.

W swoich opiniach są bezkompromisowi - jak to w "Sabacie symetrystów".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (7)
"To, co napisała Krystyna Janda jest skandaliczne i nieprzyzwoite". Biejat i Galopujący Major u Sroczyńskiego
Zaloguj się
 • 2bxornot2b

  Oceniono 3 razy 3

  Dla mnie wzorcem symetryzmu jest tzw. docent matczak ktory wyraziil nastepujaca mysl - gwarantem niezaleznoscii sadownictwa jest by sedziowiie bylii nasi. Symetryzm do bolu, dodam bolszewicki symetryzm powtorzone bez poprawek tezy leninowsko-marksistowskiej mysli panstwowo-prawniczej, choc paradoksalnie w kraju lenina panowal wiekszy pluralizm, co jakis czas dokonywano czystek, w demokracji liberalnej natomoast nie mozna wyslac sedziego na emeryture, chocby orzekal w sprawiie najsztuba czy twierdzil, iz nie mozna zgwalcic niedziewicy.

 • efi ehad

  Oceniono 5 razy 1

  Sroczyński i jego goście ... jak zwykle bełkot

 • bilinski53

  0

  Symetria to cynizm intelektualny i marnotrawstwo ekonomiczne.

 • wojtasar

  Oceniono 2 razy 0

  Woś i Sroczyński hahahaha symetria jest dla prostaków

 • 2001royek

  Oceniono 4 razy 0

  mam taką propozycję by Pan Galopujacy Major założy i poprowadzi własną firmę w tym kraju a potem niech sie wypowiada na temat podatków, zusów itp... bo widzę że od Late na sojowym troche Zagalopował się.

 • lastm10

  Oceniono 4 razy 0

  Galopujący major - już po pseudonimie wiesz, że to prawicowy, zakompleksiały dureń, który chciałby być kimś, ale jest zerem, choć i "jemu się należy".

  Szkoda czasu, Sroczyński z Wosiem już dawno odlecieli, wszak połączenie quasi filozofii z polityką jest niestrawne i tworzy science fiction bez science ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX