Co na prezent na święta? Propozycja od TOK FM, która sprawdzi się ZAWSZE. I to bez zakupów w zatłoczonej galerii!

Nie wiadomo, co kupić, a do tego sklepy przeżywają szturm. W internecie nie jest lepiej - wybór duży, ale czy św. Mikołaj zdąży z dostawą? Mamy coś na świąteczne dylematy - podarunek, który ucieszy każdego, a jest na wyciągnięcie ręki: Dostęp Premium TOK FM.
Zobacz wideo

O co w tym chodzi?

To jest prezent do słuchania - Dostęp Premium TOK FM pozwala korzystać z przepastnego archiwum audycji i podcastów TOK FM. Są tam cykle znane z anteny radia - te aktualne i te archiwalne, są podcasty tworzone specjalnie do internetu. Jeśli więc chcesz sprezentować bliskiej osobie coś do słuchania, dorzuć do tego słuchawki i będziesz mieć prezent idealny!

To jest prezent dla wymagających - Dostęp Premium TOK FM to bogactwo tematów, najlepsi dziennikarze i dyskusje, od których trudno się oderwać. To mnóstwo wiedzy o zdrowiu, nauce czy ekonomii. To praktyczne porady i głębokie, filozoficzne rozważania. Słowem: nie ma nikogo, kto nie znajdzie tu czegoś dla siebie!

To jest prezent praktyczny - Dostęp Premium TOK FM w pakiecie WWW+Aplikacja to chyba najbardziej praktyczny zestaw prezentowy (ewentualnie można dorzucić wspomniane już słuchawki). Dzięki niemu podcastów i ulubionych audycji można słuchać zarówno na stronie internetowej tokfm.pl, jak i poprzez wygodną aplikację TOK FM. Pozwala ona np. słuchać podcastów również wtedy, kiedy jesteśmy offline. Święta bez internetu nie muszą więc oznaczać świąt bez TOK FM!

Dostęp Premium TOK FM na prezent. Jak to działa?

A teraz najlepsze: taki właśnie prezent możesz kupić bez wychodzenia z domu, bez wyczerpującej wyprawy do centrum handlowego i bez niepewności co do tego, czy kurier dotrze na czas. 

Wystarczy wejść TUTAJ, wybrać pakiet (polecamy pakiet Aplikacja+WWW), czas jego obowiązywania (np. 12 miesięcy) i przejść do zakupu. Na adres email, który podasz w tym procesie, przyjdzie wiadomość z plikiem PDF. Tam będzie specjalny, unikalny kod w oprawie prezentowej (tak będzie wyglądał) oraz instrukcja jego obsługi (o tym, jak jest prosta, można się przekonać TUTAJ). Kod można wydrukować i umieścić pod choinką (albo w świątecznej skarpecie) lub też wysłać mailem - tu już wszystko zależy od fantazji św. Mikołaja...

Prawda, że proste? Prawda, że trafione? Zatem do dzieła!

WESOŁYCH ŚWIĄT!

TOK FM PREMIUM