Jak prezydent Duda usiłował mówić w obcym języku. I Kubacki o węglu dla Stocha. [456. Lista Przebojów TOK FM]

Hit internetu - takim mianem na pewno można określić nagranie z fragmentem wystąpienia prezydenta Andrzeja Dudy w Davos. Złośliwi dodawali, że wyjaśnia ono, dlaczego Dudzie nie w smak "obce" języki. Ale to tylko jedna z aż 10 propozycji w najnowszej "Liście". Poza tym - obserwowana u wielu polityków specyficzna logika, jaką wykłada bez cienia zażenowania Witold Waszczykowski, nasi skoczkowie o stu tysiącach złotych i węglu, dużo zabawnych sytuacji w studiu TOK FM i niespodziewana puenta magazynu EKG: uspokajamy, następnego dnia magazyn ten ukazał się ponownie na antenie i nikt na razie nie ma zamiaru z nim kończyć.

Do premier dołącza zwycięskie nagranie z poprzedniego notowania: Rafał Hirsch, by ostatecznie pogrążyć paranoję, do jakiej od dawna zmusza polskich podatników wpływ tzw. lobby węglowego na polityków, postanowił zaproponować coś równie... specyficznego intelektualnie, jak prawdziwy już niestety, i oficjalny, pomysł, by wobec niesprzedawalności polskiego węgla, który jest po prostu za drogi, utworzyć centralny jego, za przeproszeniem, zwał.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 456. Liście Przebojów TOK FM
Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (2)
Jak prezydent Duda usiłował mówić w obcym języku. I Kubacki o węglu dla Stocha. [456. Lista Przebojów TOK FM]
Zaloguj się
 • Hannes Quartz

  0

  "Nie będzie nam nikt mówił w obcych językach..."
  Mieć prezydenta z angielskim.na poziomie A1 - to mozliwe tylko dzieki polskiej ciemnocie.

 • Wojciech Joński

  0

  W kawiarni w Londynie dwóch Polaków rozmawia po angielsku. Obok siedzi Anglik i mówi do drugiego : nie wiedziałem, że ten polski taki podobny do naszego !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX