Podcasty TOK FM - chcesz posłuchać? Wypróbuj darmowy kod na Dostęp Premium i testuj na stronie i w aplikacji

Szukasz ciekawych polskich podcastów? Masz ochotę posłuchać czegoś interesującego, ale nie masz pomysłu, od czego zacząć? A może nie wiesz jeszcze, co to jest podcast? Oto prosty sposób, by przekonać się, jak wciągające może być słuchanie podcastów. Wypróbuj Dostęp Premium TOK FM przez 30 dni i ciesz się bogactwem podcastów na stronie tokfm.pl i w Aplikacji TOK FM.
Zobacz wideo

Jeśli TOK FM kojarzy Ci się tylko z radiem, którego słucha się tylko z odbiornika radiowego, i w dodatku nie jest to możliwe w całej Polsce, to znaczy, że masz wiele do odkrycia

Po pierwsze: TOK FM można słuchać w internecie - na żywo, o każdej i porze i, co najważniejsze, absolutnie wszędzie. Radio na żywo można włączyć i na stronie tokfm.pl, i w Aplikacji TOK FM. Wystarczy jedno kliknięcie i już popłyną do Ciebie najważniejsze informacje, najciekawsze komentarze. Będzie sporo o polityce, ale nie tylko! W TOK FM wiele mówi się o zdrowiu, o kulturze, o tym, co ważnego dzieje się na świecie, a na co nie znajdują często miejsca inne media. Ale to nie wszystko...

Po drugie: TOK FM to podcasty. Czyli hit ostatnich lat, coś, o czym wszyscy mówią i wielu chce wypróbować na własnej skórze, a właściwie na własnych uszach. Co to jest podcast? To odcinek audycji do słuchania przez internet. Od radia różni go to, że można go odsłuchać o dowolnej porze, na dowolnym urządzeniu. To trochę jak oglądanie seriali w internecie - tyle że bez udziału oczu. TOK FM oddaje Wam do słuchania wszystkie swoje audycje właśnie w formie podcastów. To oznacza, że to, co na antenie było do usłyszenia dziś rano, możecie na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM odszukać w każdej chwili i odsłuchać na raz, we fragmentach, a nawet kilkukrotnie. Możecie też przesłać link znajomym. Ale to wciąż nie wszystko...

Po trzecie: TOK FM to podcasty produkowane TYLKO do internetu. Przez cały tydzień publikujemy nowe odcinki podcastów, które zdobyły serca tysięcy słuchaczy. O historii, o samochodach, o filozofii z domieszką psychoterapii, o nowych technologiach, o gospodarce... Nasi najlepsi dziennikarze tworzą dla Was podcasty, których nie usłyszycie na antenie, a które znajdziecie na tokfm.pl i w Aplikacji TOK FM.

A żeby tego wszystkiego spróbować i nie martwić się wyskakującymi przed słuchaniem reklamami, oddajemy w Wasze ręce specjalny kod, który pozwoli Wam przez całe 30 dni testować zawartość bogatego archiwum podcastów TOK FM i nasze najnowsze produkcje, i to zarówno na stronie tokfm.pl, jak i w wygodnej Aplikacji TOK FM. 

Jak się zabrać za słuchanie? Wejdź TUTAJ - to strona, na której możesz aktywować darmowy kod. W okno wpisz kod: kochamtok i ciesz się radiem i podcastami TOK FM, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Mamy dla Ciebie jeszcze kilka ważnych informacji - przeczytaj, zanim aktywujesz:

Aby aktywować kod, najpierw zaloguj się do konta w serwisie TOK FM. Jeśli nie masz jeszcze konta użytkownika, możesz je założyć TUTAJ - to proste i szybkie. Po zalogowaniu możesz przejść do aktywacji kodu. Po wpisaniu kodu w formularzu nie zapomnij kliknąć przycisku "Aktywuj". 

Ważna uwaga: kod można aktywować wyłącznie na koncie użytkownika, który nie posiada w danej chwili żadnych aktywnych pakietów Dostępu Premium. 

Całą instrukcję aktywacji kodu można znaleźć TUTAJ

Na wszelkie Wasze pytania, sugestie i opinie czekamy pod adresem pomoc@tok.fm

DOSTĘP PREMIUM