"Jedziemy po lewicy, czyli po sobie". Dudkiewicz, Galopujący Major, Sroczyński

Lewica katolicka - to brzmi symetrystycznie na dzień dobry: tak przedstawia się gość dzisiejszego "Sabatu symetrystów" Ignacy Dudkiewicz. Wraz z Grzegorzem Sroczyńskim i Galopującym Majorem dyskutują o niedoskonałościach lewicy, ale też innych stron sceny politycznej.
Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (49)
"Jedziemy po lewicy, czyli po sobie". Dudkiewicz, Galopujący Major, Sroczyński
Zaloguj się
 • adam1davies

  Oceniono 10 razy 4

  Tak panowie jechali po lewicy, że od 10 minuty programu, po pierwszych wypowiedziach gości audycji, zaczęła się jazda na PO, liberałów i trochę na PiS.:) Faktycznie samorozliczenie się lewicowców że hej.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 6 razy 4

  Oksymorony, oksymorony, oksymorony!

 • fackir

  Oceniono 9 razy 3

  Lewica katolicka czyli socjaliści i komuniści katoliccy to jest PiS. Żeby było śmiesznie to nazywają siebie prawica.

 • maaac

  Oceniono 2 razy 2

  Prawdziwe chrześcijaństwo jest z natury lewicowe. Więcej. Na kartach Biblii w Nowym Testamencie mamy opisane działanie komuny chrześcijan z Jerozolimy i problemy z jakimi się spotykała. Co śmieszne te same problemy miały wszystkie inne komuny czy dobrowolne, czy przymusowe, czy religijne, czy ateistyczne. Jeżeli katolicyzm nie miał by być lewicowy to tylko przez odejście od chrześcijaństwa.

  Problem podstawowy z lewicowoscią to jej definicja. Jest ona uparcie mylona z liberalizmem obyczajowym. No a wszelkie gendery, prawa do aborcji, prawa dla ludzi LGBT to nie lewicowosc

 • qnqn

  Oceniono 14 razy 2

  @qnqn
  Ja na prawdę zachodzę w głowę, czyim płodem jest to sroczyńskie, że ma u Was pasmo.
  Analizując jego felietony, nigdy się nie sprawdziły w domniemaniach, podobnie jak wielowiejskiej. Czy i TOK.FM ma przestać słuchać?
  Sami doprowadzicie do tego, co zapowiada pis, że w Polsce przestanie się słuchać wolnych mediów, o ile faktycznie nadal jesteście wolni.

 • s-w-z

  Oceniono 5 razy 1

  Kaczyński, Gowin, Ziobro ( kiedyś Z.Gilowska likwidująca 3 próg podatkowy oraz podatek od spadków i darowizn) są liberałami gospodarczymi i konserwatystami obyczajowymi (kościółkowi). Są anty - lewicowi, antysocjalistyczni. Zjednoczona prawica pod wodzą Kaczyńskiego uprawia KORUPCJĘ POLITYCZNA. Rzuciła "suwerenowi" gotówkę 500+, 13 emeryturę itp kupując w ten sposób parę milionów głosów. W ten prosty sposób dorwali się do władzy, do koryta i szarpie ile się daje - bo im się należy. Obdarowani ochłapami emeryci i rodzice wydają 13 emeryturę na drogie leki i prywatne wizyty lekarskie a 500+ na korepetycje i naukę języków bo szkoły i NFZ są głęboko niedofinansowane.

 • kwantax

  Oceniono 7 razy 1

  a pisbolszewia to niby co jest jak nie "lewica katolicka" - nota bene wspierana tu mocno przez twoich kumpli, panie Sroczyński

 • jakobhorner

  Oceniono 9 razy 1

  Tylko idiota myśli że 500+ jest programem socjalnym. Takich idiotów nie brakuje w POPIS-Faszyści-KukizzTygrysem oraz Razem. Słowem - nie ma na kogo głosować.

 • qnqn

  Oceniono 9 razy 1

  Ja pie.... Wypie...ie tego gamonia jak i Wróbla z TOK.FM. Przecież to są takie młoty intelektualne, że szkoda nawet zastanawiać się nad ich wywodami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX