Radio spod prysznica, czyli koronawirusowa, 463., Lista Przebojów TOK FM. Prowadzi Gepard

To wydanie "Listy" byłoby zupełnie typowe, gdyby nie to, że jest zarazem absolutnie nietypowe. Większość propozycji mówi bowiem o robieniu radia na odległość, czasem z domu, spod prysznica, czasem z innych miejsc, ale i tak odległych od radia, a i sama "Lista Przebojów" w części, za którą odpowiada prowadzący, została nagrana poza radiowym studiem.

Można zatem śmiało uznać, że to lista koronawirusowa, choć jest też fragment na inny temat. Do premierowych propozycji dołącza apel Włodzimierza Czarzastego, który zapewne nie został wysłuchany, ale za to został zrealizowany.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 463. Liście Przebojów TOK FM
Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (2)
Radio spod prysznica, czyli koronawirusowa, 463., Lista Przebojów TOK FM. Prowadzi Gepard
Zaloguj się
 • Przem Bart

  0

  W każdym razie , proszę pana powinno być , w każdym razie , a nie w każdym bądź razie

 • marek2ci

  0

  Apel pana Czarzastego, do pana Gądeckiego - świetny; rzeczowy i w obecnej sytuacji, jak najbardziej na miejscu. Zagłosowałem. Zwłaszcza że wywołał on taką reakcję u pana Warzechy, który pełzając się przed biskupami, uważa że cokolwiek powyżej płaszczenia się, jest „chamską wypowiedzią”. Jego sprawa. Ale…
  Ale panie Włodzimierzu, proszę na Boga, jak lewicowiec lewicowca, nie bądź pan jak ogromna część rodaków, (jak to nazywam) „mąciwodą”. Proszę wyzbyć się nawyku używania zwrotu „w każdym mąć razie”, powinno być „bądź”. Proszę powtórzyć - „w każdym bądź razie”.
  A teraz wszyscy (patrioci zwłaszcza) - „w każdym bądź razie”.
  Pozdrawiam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX