Dostęp Premium TOK FM za darmo na 3 miesiące dla użytkowników telefonów Huawei

Aplikacja TOK FM jest już dostępna w sklepie AppGalery na telefonach Huawei. Każdy kto pobierze aplikację w AppGalery i użyje kodu akcji otrzyma bezpłatny dostęp do bazy 80 tysięcy podkastów.

Chcemy umożliwiać naszym Użytkownikom słuchanie audycji i podcastów Radia TOK FM w wygodny sposób dzięki naszej aplikacji mobilnej. Od marca 2020 aplikacja TOK FM jest także dostępna do pobrania w sklepie AppGallery na telefonach Huawei.

We wspólnej akcji z Huawei  przygotowaliśmy kod na darmowy Dostęp do TOK FM Premium, który umożliwia odsłuchanie wszystkich naszych podcastów internetowych, oraz wszystkich podcastów z audycji, także archiwalnych bez reklam.

Przypominamy, że baza audio TOK FM daje ogromną ekspercką wiedzę w wielu dziedzinach od zdrowia, kultury, filozofii i psychologii przez motoryzację, gospodarkę, ekonomię.

Dostęp Premium TOK FM daje możliwość słuchania wszystkich audycji znanych z anteny - również tych archiwalnych, a także podcastów tworzonych tylko do Internetu. I co więcej - pozwala słuchać ich w dowolnym momencie i kolejności. Można więc wybrać tylko te audycje i podcasty, które są dla nas interesujące lub też zapisać je na playliście "na później".

Ale nie tylko - Dostęp Premium pozwala też skorzystać z wszystkich możliwości naszej platformy podcastowej: obserwowania ulubionych audycji, ściągania podcastów, by móc ich słuchać w trybie offline, a także tworzenia własnej playlisty. 

Jak aktywować kod na darmowy Dostęp Premium?

  • Zaloguj się do swojego konta na tokfm.pl, jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je, przechodząc tutaj.
  • Po zalogowaniu przejdź na stronę aktywacji kodu: tokfm.pl/kod-huawei
  • W okienku wpisz kod: APPGALLERY i potwierdź, klikając na zielony przycisk Aktywuj. Gotowe. Po kliknięciu przycisku zobaczysz stronę z potwierdzeniem aktywacji pakietu Premium TOK FM na 3 miesiące - Aplikacja i WWW.

Aby korzystać z Dostępu Premium TOK FM w aplikacji:

  • Zainstaluj naszą aplikację ze sklepu AppGallery
  • Zaloguj się do swojego konta w telefonie, przechodząc w aplikacji kolejno: Mój TOK, Ustawienia (trybik na górze ekranu), Moje konto, Zaloguj.
  • Wpisz dane logowania do konta w serwisie i gotowe.
  • Możesz już słuchać podcastów na naszej stronie i w aplikacji pojedynczo lub tworząc wygodne playlisty. W aplikacji możesz również pobierać podcasty na telefon, aby odsłuchać je później.

Jeszcze kilka ważnych informacji:

Kod można aktywować wyłącznie na koncie użytkownika, który nie posiada w danej chwili żadnych aktywnych pakietów Dostępu Premium.

Całą instrukcję aktywacji kodu można znaleźć TUTAJ

Szczegółowa instrukcja przypisania urządzenia mobilnego do konta znajduje się tutaj 

Na wszelkie Wasze pytania, sugestie i opinie czekamy pod adresem pomoc@tok.fm

Na koniec informujemy również, że osoby zainteresowane wykupieniem lub przedłużeniem Dostępu Premium TOK FM, mogą teraz dokonać zakupu ze zniżką nawet do -50% na wybrane pakiety. Sprawdź naszą ofertę promocyjną, przechodząc tutaj.

TOK FM PREMIUM