Leszczyna: "Perły przed wieprze". Żakowski: "Uuuuu... Wie pani, co właśnie powiedziała?" [470. Lista Przebojów TOK FM]

Wypowiedź, którą zamieszczamy w tytule, spowoduje zapewne, że jej autorka przejdzie do historii, w co najmniej jednym znaczeniu tego powiedzonka. Cytat z wypowiedzi Izabeli Leszczyny dajemy szeroki, żeby nie było, że wyrwane z kontekstu, powierzchowne jedno zdanie. Jest w całej swej głębi, potędze, rozciągłości, i z kontekstem.

Co ponadto? Psy rządzą ostatnio w „Liście Przebojów TOK FM” - popularne stało się nagranie o uwolnieniu psich fryzjerów w Czechach, ale psy zza szyby samochodu szczekały już Rafałowi Hirschowi, tym razem mamy szansę, niekoniecznie niepowtarzalną, usłyszeć psa Bertranda, który zdawał się sabotować troszkę nagranie podcastu Cvety Dimitrovej i Tomasza Stawiszyńskiego. Ale nie tylko czworonóg, bo i ptaki towarzyszą o świcie jednej z rozmów „poranka radia TOK FM”. Ponadto red. Iwańczyk o randkach, za które się płaci, o jeżdżeniu samochodem, dla odprężenia, 150 km a także truskawka, bez której nie da się żyć i garść antenowych wpadeczek oczywiście.

Do premier dołącza zwycięskie nagranie, czyli wspomniany passus o psich fryzjerach, na drugim miejscu w notowaniu 469. znalazła się słuchaczka, która docenia, iż w polskiej demokracji nie stosuje się na ogół tortur.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 470. Liście Przebojów TOK FM
Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (2)
Leszczyna: "Perły przed wieprze". Żakowski: "Uuuuu... Wie pani, co właśnie powiedziała?" [470. Lista Przebojów TOK FM]
Zaloguj się
 • krytek-7

  Oceniono 2 razy 2

  Co za poprawnosc.Jednym wolno bezkarnie obrazac bez trybu a inni powinni trzymac jezyk za zebami.
  Leszek Jazdzewski mial swieta racje,mowiac ze ze swinia nie nalezy sie taplac w blocie.Wszelkie rozmowy prowadzone z pisem jak i z episkopatem niestety sa obarczone tym przypadkiem.Przykladem jest stwiedzenie arcybiskupa Jedraszewskiego,ze skazanie hierarchy koscielnego za czyny pedofilskie,jest przejawem przesladowania chrzescijanstwa.

 • an-te

  Oceniono 4 razy 2

  Pani Leszczyna powiedziała prawdę: Piss zgotował nam szambo!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX