Danielewski: "Głównym problemem PiS jest Kaczyński. Gdyby nie jego fobie, może mieliby nawet 55 procent poparcia"

"Duopol PO - PiS i tak zostanie złamany, bo w efekcie nadciągającego kryzysu będzie miejsce dla nowej siły politycznej, i tego właśnie boi się PO, że może ją zastąpić na scenie politycznej ugrupowanie Hołowni, albo jakiś inny ruch, o którego powstaniu nawet jeszcze nie wiemy" - mówi także w najnowszej odsłonie podcastu "Sabat Symetrystów" Michał Danielewski z OKO press.

Grzegorz Sroczyński nie posiada się natomiast ze zdumienia, że w obliczu przedłużenia monopolu władzy przez rządy PiS toczy się normalna gra polityczna, a nie walka zjednoczonej opozycji przeciwko dewastacjom, jakich dopuszczają się obecne rządy.

Obok analizy obecnego etapu kampanii politycznej i wyborczej Sroczyński, Danielewski i, oczywiście, Galopujący Major komentują też sytuację, jaka zaowocowała głośnym na całą Polskę konfliktem w "Trójce", czyli Programie III Polskiego Radia.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (4)
Danielewski: "Głównym problemem PiS jest Kaczyński. Gdyby nie jego fobie, może mieliby nawet 55 procent poparcia"
Zaloguj się
 • assass

  Oceniono 2 razy 2

  Uwaga do zdziecinniałych komentatorów: walka polityczna powinna się toczyć właśnie w trudnych chwilach i dobrze zrobił Hołownia kiedy mówił że będzie walczył zawinięty w celofan i źle, że Kidawa odpuściła. Właśnie w takich chwilach jak epidemia najlepiej widać charakter człowieka. Teraz potrzeba fightera, niech będzie to Trzaskowski a może i Hołownia, który przebojowością bije na łeb stare polityczne kocury, upasione na subwencjach i miziające się o więcej.

 • lukasiklukasik

  Oceniono 1 raz 1

  Fakt, że NIGDY „partia” nie przekroczyła 50% poparcia, w chwilami tendecyjnych badaniach bez podanego marginesu błędu, bardzo dobrze świadczy o wyborcach. Helikopterowe pieniądze rozrzucane ludziom z ich własnych (!) podatków powinny dawać dużo lepsze rezultaty. Do tego agitacja Kościoła wzmożona od 2010 roku.
  Ciekawe, co ten fakt daje symetrystom do myślenia.

 • ja ja

  Oceniono 3 razy 1

  Bzdura. Gdyby nie Kaczyński dawno by się to towarzystwo rozPiSdziło.

 • augenschmaus

  Oceniono 2 razy 0

  symetrystom nie podoba się strategia na polaryzację! od wczoraj nie mogę wyjść z szoku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX