Dobro Wraca z TOK FM. Oto Bohaterowie czasu pandemii!

Do 21 czerwca można było zgłaszać swoje propozycje w akcji "Dobro wraca z TOK FM", wskazując konkretne osoby, które wyjątkowo przysłużyły się społeczeństwu w czasie pandemii - mogli być to zarówno pracownicy ochrony zdrowia, ale też inne osoby, które wykazały się wyjątkową postawą.
Zobacz wideo

Znamy już laureatów akcji "Dobro Wraca z TOK FM" - ich nazwiska ogłosiliśmy w niedzielę 5 lipca 2020 r. na antenie TOK FM. Posłuchaj:

Listę laureatów będzie można znaleźć w poniedziałek 6 lipca na stronie akcji tokfm.pl/dobrowracaztokfm. Wyboru Bohaterów dokonała Kapituła Radia TOK FM.

Ideą akcji "Dobro Wraca z TOK FM" jest uhonorowanie osób o prospołecznej postawie - takich, które w wybitny, szczególny sposób przysłużyły się społeczeństwu w czasie pandemii. Mogą to być pracownicy ochrony zdrowia - pielęgniarki, ratownicy, lekarze i inni, a także osoby wykonujące inne zawody niż medyczne.

- Kiedy zostaliśmy w domach, to oni walczyli o życie chorych, organizowali pomoc i wsparcie dla potrzebujących. Dbali, byśmy nie stracili tego, co najważniejsze - świadomości, że możemy nawzajem na siebie liczyć. Dlatego w naszej specjalnej akcji chcemy podziękować cichym bohaterom trwającej pandemii. Zachęcamy wszystkich do zgłaszania kandydatów do plebiscytu "Dobro Wraca z TOK FM" - mówi Maciej Głogowski, kierownik kapituły redakcyjnej i zastępca redaktor naczelnej Radia TOK FM.

Zgłoszenia do akcji "Dobro Wraca z TOK FM" były przyjmowane od 16 do 21 czerwca. Swoich kandydatów można było nominować w 2 kategoriach: pracownicy ochrony zdrowia i "cichy bohater" (osoby nie wykonujące zawodów medycznych). Każdy zgłaszający mógł zgłosić nawet kilka osób. Prezentujemy również 2 bohaterów, którzy mogą służyć za przykład postawy prospołecznej.

Decyzja kapituły plebiscytu zostanie ogłoszona w niedzielę, 5 lipca 2020 r. - finał akcji "Dobro Wraca z TOK FM" odbędzie się na żywo na antenie stacji. Prowadzący połączą się z laureatami, a pełna lista osób wyróżnionych w plebiscycie pojawi się dzień później na tokfm.pl/dobrowracaztokfm.

Każdy z laureatów otrzyma nagrodę, jaką jest pobyt dla 2 osób w 4-gwiazdkowym hotelu BRISTOL ART & Medical SPA w Busku-Zdroju.

DOSTĘP PREMIUM