Jedyny taki Poranek Wyborczy. Dziennikarze trzech redakcji w pięciogodzinnym programie na żywo

Karolina Lewicka, Dominika Wielowieyska i Maciej Głogowski będą gospodarzami Poranka Wyborczego w TOK FM. W wersji wideo program będzie przygotowywany również przez dziennikarzy Gazeta.pl i Wyborcza.pl. Start na antenie TOK FM już o 6:30.

Tym razem siły łączą dziennikarze aż trzech redakcji. Radio TOK FM, Gazeta.pl i "Gazeta Wyborcza" w poniedziałkowy poranek 13 lipca - tuż po zakończeniu II tury wyborów prezydenckich będą przepytywać ekspertów, politologów, polityków i publicystów. Program, który będzie można oglądać w wersji wideo już od godz. 7:00, poprowadzą Karolina Lewicka, Dominika Wielowieyska i Maciej Głogowski z radia TOK FM, Łukasz Kijek z redakcji Gazeta.pl oraz Dorota Roman, Mikołaj Chrzan i Roman Imielski z "Gazety Wyborczej". Transmisję wideo będzie można oglądać na żywo na tokfm.pl, na Gazeta.pl i na Wyborcza.pl, a także na Facebooku TOK FM. 

Gośćmi programu będą m.in. byli premierzy: Waldemar Pawlak, Jan Krzysztof Bielecki i Leszek Miller, a także przedstawiciele sztabów wyborczych Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego. Wideoporanek zakończy wielki finał o godz. 11:00, podczas którego spotkają się prowadzący "Poranki Radia TOK FM" oraz Maciej Głogowski. 

DOSTĘP PREMIUM