Roch jako potomek Bolesława Chrobrego i obścisk dla bezpiecznego unicestwienia. [483. Lista Przebojów TOK FM]

Wydawałoby się, że po tylu miesiącach zdalnego robienia radia liczba wpadek będzie ograniczona do, że się tak wyrażę, maksymalnego minimum - ale okazuje się, że pewna kategoria wpadek jest nieograniczona: na zrywające się połączenia nie mamy wpływu, jest natomiast także prawidłowością, że kiedy nie ma się przed sobą gościa w studiu nietrudno pomylić, kto został zaplanowany na daną godzinę.

Premierowe propozycje to jednak nie tylko „wpadeczki”, ale zabawna narracja Słuchaczki, Anny z Płocka, o Tadeuszu Rydzyku, który sprawdziłby się w roli ministra finansów (jest szerokie uzasadnienie dlaczego) i o Rochu Kowalskim, jako potomku Bolesława Chrobrego, przynajmniej – z wyglądu.

Do premier dołącza bezapelacyjny zwycięzca poprzednich notowań „Listy”, czyli komendant główny policji Jarosław Szymczyk z neologizmem „obścisk”, i zapierającym dech w piersiach tłumaczeniem, do czego ów obścisk policjantowi służy. Na drugim, ex aequo, Łukasz Bąk i Jan Wróbel oraz Marek Borowski u Jacka Żakowskiego, a na trzecim – Andrzej Duda.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 483. Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM