Elastyczna Elżbieta i SZEF, czyli trzeba reasumować, bo my przegraliśmy [499. Lista Przebojów TOK FM]

Bartosz Dąbrowski
Pamiętacie słynną sentencję "trzeba to anulować, bo my przegramy"? Od niesławnej reasumpcji głosowania "bez żadnego trybu" minął nieco ponad rok, sprawdziłem, to był listopad 2019, lista 448. i mamy wersję odświeżoną, poprawioną. Tym razem znowu reasumpcja, której jedyną przyczyną jest to, że wynik głosowania był inny, niż PiS chciał - ale posłuszna "prośbom" "szefa" marszałek Sejmu Elżbieta Witek postanowiła zmodyfikować styl działania i dopilnowała, by przynajmniej formalnie wszystko przebiegło jakby zgodnie z prawem. Dla lubiących wspomnienia zamieszczamy, obok świeżynki z nocy z 17 na 18. grudnia 2020 także pierwowzór zdarzeń, z roku 2019.

Inne premiery to dbałość o prawdę i różnie pamiętany grudzień 1981. roku oraz życzenia świąteczne. Do premier dołącza zwycięzca poprzedniego notowania „Listy” - Adam Michnik.

A najbliższe wydania Listy Przebojów TOK FM będą wydaniami specjalnymi, 25. grudnia 2020 będziemy bowiem mieli nie tylko świąteczne, ale też zarazem pięćsetne wydanie, podsumujemy zatem minionych ponad 10 lat naszej audycji, tydzień później zaś – lista noworoczna, 1. stycznia 2021 podsumujemy dopiero co miniony rok. Obie listy zaczną się o nieco innej godzinie, niż zazwyczaj dotąd się zaczynały, bo po informacjach o godzinie 14:00.

Zapraszam!

Słuchajcie, głosujcie, piszcie: lista@tok.fm

A tutaj - ilustracja i wyjaśnienie powyższej sytuacji:

Trudno uniknąć skojarzenia z niesławną sytuacją z 448. Listy Przebojów TOK FM z listopada 2019 roku:

Tyle wspomnień, teraz pozostałe propozycje w liście 499.:

Głosuj w 499. Liście Przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM