Kto zostanie laureatem 11. edycji Nagrody Radia TOK FM im. Anny Laszuk?

Rusza 11. edycja Nagrody Radia TOK FM im. Anny Laszuk, przyznawanej przez Radio TOK FM za odważne, niekonwencjonalne, niezwykłe działania, które w ciągu mijającego roku miały istotny wpływ na świadomość społeczną lub wręcz zmieniły polską rzeczywistość.

Kto w 2020 roku dokonał rzeczy, które zasługują na takie wyróżnienie? Która z organizacji w spektakularny sposób walczyła o lepszy świat? Kandydatów do wyróżnienia wraz z krótkim uzasadnieniem można zgłaszać przez stronę nagroda.tokfm.pl lub e-mailem wysyłanym na adres nagroda@tok.fm.

Radio TOK FM wręcza swoją nagrodę od 2011 roku. Ubiegłoroczne wyróżnienie trafiło do sędziego Pawła Juszczyszyna. A wśród laureatów Nagrody Radia TOK FM im. Anny Laszuk są m.in. Inicjatywa Wolne Sądy, Czarny Protest/Ogólnopolski Strajk Kobiet, płk Krzysztof Olkowicz, Robert Biedroń, Adam Bodnar wraz z Koalicją Organizacji Pozarządowych, Obrońcy Puszczy Białowieskiej.

Patronką wyróżnienia jest Anna Laszuk, przedwcześnie zmarła dziennikarka Radia TOK FM, którą redakcja upamiętnia za jej odwagę w przełamywaniu stereotypów, zaangażowanie i pasję, z jaką podejmowała walkę o prawa człowieka, szczególnie prawa kobiet i mniejszości.

Więcej o informacji nagrodzie i jej laureatach, a także formularz zgłoszeniowy - na stronie nagroda.tokfm.pl.

Data przyznania nagrody zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

#nagrodaTOKFM

DOSTĘP PREMIUM