TYLKO DZIŚ! DARMOWY Dostęp Premium TOK FM - ze specjalnym kodem. Sprawdź!

Dziś, po dwuletniej przerwie, przez Warszawę przejdzie Parada Równości. Zbiórka o 14 spod Pałacu Kultury i Nauki, a start marszu o 15. Z tej okazji mamy dla Was niezwykłą NIESPODZIANKĘ od TOK FM.
Zobacz wideo

Parada Równości powraca do Warszawy po dwuletniej przerwie. Po raz drugi wydarzenie odbywa się z honorowym patronatem prezydenta miasta, Rafała Trzaskowskiego. 

Z okazji wielkiego święta równości mamy dla Was coś specjalnego. To KOD, który na cały miesiąc odblokuje dla Was całe niezwykle bogate archiwum audycji i podcastów TOK FM. Tysiące godzin słuchania zarówno na stronie tokfm.pl, jak i w wygodniej aplikacji TOK FM. 

Jak skorzystać?

Zacznij od zalogowania się na tokfm.pl (nie masz konta? Założysz je łatwo TUTAJ). Wystarczy wejść na stronę www.tokfm.pl/aktywuj i wpisać hasło LGBT+. I już, i można zacząć słuchać. Gwarantujemy, że w zasobach TOK FM każdy znajdzie coś dla siebie. Można wybierać spośród ulubionych audycji czy prowadzących, można również szukać odcinków poświęconych konkretnym tematom. Można również słuchać TOK FM na żywo - tyle że wersji TOK + Muzyka, gdzie bloki komercyjne zastępuje staranna dobrana muzyka

A w tym niezwykłym dniu mamy dla Was również garść rekomendacji. Czego posłuchać, by lepiej zrozumieć problemy, z jakimi borykają się osoby LGBT+? Zajrzyjcie tutaj:

DOSTĘP PREMIUM