Reasumpcja [528. Lista Przebojów TOK FM]

Tydzień temu, wspominając o sezonie ogórkowym i niewielkiej liczbie nowych propozycji liczyłem, że pojawi się ich więcej ale w najdalej idących obawach nie spodziewałbym się, że jedna z nich będzie taka. Po wydarzeniach "bez żadnego trybu" i "trzeba anulować, bo my przegramy" trudno było zakładać, że zabrną dalej, i to tak daleko. Zabrnęli.

Poza „reasumpcją" jest jeszcze premier Morawiecki, w swym wierszu jeszcze bardziej odklejony niż zwykle, Witold Waszczykowski z trudem artykułujący słowa, w tym to najtrudniejsze do wymówienia ale też – Pawłowicz na okładce i próba mikrofonu.

Do premier dołącza anegdota o dziadku wnuczki Stanisława Różewicza, Julii - to nagranie zwyciężyło w poprzednim notowaniu a na miejscu drugim znalazła się wypowiedź pełniąca obowiązki odpowiedzi w wykonaniu niepełniącego obowiązków Rzecznika Praw Dziecka Rzecznika Praw Dziecka.

EDIT: przedłużamy głosowanie o tydzień, do 27 sierpnia 2021, ponieważ mamy sezon ogórkowy i świeżych propozycji nie ma jeszcze wystarczająco dużo. Na razie zatem - drugie wydanie "ogórkowe" listy, wspomnienia sprzed 10 lat - dawno niesłyszane głosy i niezapomniane scenki oraz żarty. Polecam:

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 528. Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM