Piotr Kaleta: "Tak, chcę być w średniowieczu". Poseł PiS wydrukował internet, ale nie wszystko zrozumiał [537. Lista Przebojów TOK FM]

Pierwszy raz usłyszałem o istnieniu posłanki Anny Pieczarki. Niestety, zarazem usłyszałem również samą poseł. Jakąś część zadęcia i nadęcia podczas swojego późnonocnego sejmowego występu powinna moim zdaniem wymienić na znajomość polszczyzny i krztynę logiki w jednej ze swych "skrzydlatych myśli". Poseł Kaleta Piotr miał za to kilka godzin wcześniej flow: zadeklarował, że chce pozostać w średniowieczu w którym, jak zapewne słusznie przyznaje, rzeczywiście utknął.

W najnowszej Liście Przebojów jest więcej sejmowych "kwiatków", między innymi - wielki powrót rekwizytów: poza tradycyjnymi prezentacjami zdjęć jeden z posłów napił się jakiegoś płynu z butelki przypominającej kształtem butelkę tradycyjnej wódki (albo octu lub denaturatu) inny poseł postanowił zrównoważyć picie wódki na sejmowej trybunie wertowaniem książki.

Do premier dołączają aż dwie propozycje z ubiegłego tygodnia: premier Morawiecki proszący o umożliwienie mu samounicestwienia i śpiewający "NowoRotę" Grzegorz Sroczyński. Na miejscu drugim - zwycięzca sprzed tygodnia, i dwóch: Maciej Głogowski.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 538. Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM