Rekordowy zasięg TOK FM! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Już niemal milion osób każdego dnia i prawie 3 miliony tygodniowo słucha Radia TOK FM. To dla nas wspaniała wiadomość i ogromny zaszczyt!
Zobacz wideo

W najnowszej fali badania słuchalności Radio Track za okres sierpień - październik 2021 r. zasięg dzienny ZTOK FM wzrósł do 3,1 proc. Taki wynik oznacza, że audycje i informacje rozgłośni docierały już do 920 tys. słuchaczy dziennie i 2 mln 941 tys. słuchaczy tygodniowo. TOK FM pozostaje też jedną z najchętniej słuchanych rozgłośni radiowych w głównych aglomeracjach w Polsce, m.in. Wrocławiu, Krakowie i Warszawie oraz zajmuje drugie miejsce pod względem słuchalności w miastach powyżej 500 tys. mieszkańców i trzecią lokatę w miastach powyżej 200 tys. mieszkańców.

Dodatkowo w okresie maj - październik 2021 r. Radio TOK FM było drugą najchętniej wybieraną stacją radiową we Wrocławiu i Krakowie, a trzecią w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i Toruniu. 

- Serdecznie dziękujemy naszym słuchaczom. Rekordowe wyniki TOK FM dowodzą, że tych, którzy słuchają, aby zrozumieć, jest coraz więcej, a rzetelna informacja i publicystyka wygrywają z propagandą i manipulacją - komentuje Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM.

W radiu TOK FM słowo stanowi około 90 proc. programu antenowego. Regularnie tworzymy dla słuchaczy kolejne atrakcyjne propozycje - w ostatnich dniach na antenie TOK FM pojawiły się m.in. specjalne audycje związane z katastrofą klimatyczną oraz ekologią, przygotowane na czas szczytu COP26 w Glasgow. Pracujemy też nad nowościami technologicznymi, ułatwiającymi słuchanie programów stacji - w październiku najnowsza wersja aplikacji mobilnej TOK FM została zintegrowana z Android Auto, dzięki czemu użytkownicy samochodów z tym systemem mogą słuchać programu stacji na żywo oraz podcastów. 

*źródło danych: badanie Radio Track, Kantar Polska. Zasięg dzienny i tygodniowy (%), wszyscy respondenci - fala sierpień - październik 2021 r., w tym miasta 200 tys. + i 500 tys.+. Udział w czasie słuchania - fala maj - październik 2021 r., miasta Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań, Trójmiasto i Toruń.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM