Aplikacja Radia TOK FM na zegarki Huawei Watch 3

Z końcem grudnia do sklepu Huawei AppGallery trafiła aplikacja Radia TOK FM, przeznaczona na zegarki z nowej serii Huawei Watch 3, działające pod kontrolą systemu operacyjnego Harmony OS. Zachęcamy do jej wypróbowania!

Nowa aplikacja Radia TOK FM na zegarki to prosta i intuicyjna w obsłudze aplikacja radiowa, dzięki której każdy użytkownik zegarka Huawei Watch 3 będzie mógł łatwo posłuchać Radia TOK FM wprost na swoim urządzeniu.

Transmisji Radia TOK FM na żywo można słuchać bezpośrednio poprzez głośnik wbudowany w zegarek - lub też poprzez słuchawki  podłączone przez Bluetooth. Jeżeli w zegarku skonfigurowana jest karta eSIM, to całkowicie można zapomnieć o telefonie lub innym zewnętrznym źródle internetu - wystarczy sam zegarek! Dzięki temu można więc iść na spacer lub pobiegać, słuchając na żywo ulubionego radia.

Huawei AppGallery to oficjalny sklep z aplikacjami na urządzenia Huawei, w którym dostępne są ciekawe i popularne aplikacje, starannie wyselekcjonowane oraz zweryfikowane pod kątem bezpieczeństwa i ochrony danych użytkowników.

Aplikację na zegarki Huawei Watch 3 z systemem operacyjnym Harmony OS przygotował Dział Online Grupy Radiowej Agory.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM