Kryminał na ferie dla subskrybentów TOK FM Premium! "Dwudziesta trzecia" Beaty i Eugeniusza Dębskich w wersji do słuchania

Współczesny miejski kryminał, pełen barwnie nakreślonych postaci, podszyty sardonicznym poczuciem humoru - to specjalny prezent, który mamy dla posiadaczy Dostępu Premium TOK FM. Audiobook "Dwudziesta trzecia" już do słuchania na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM.
Zobacz wideo

Tomasz Winkler to bohater kryminalnego cyklu o byłym gliniarzu, usuniętym ze służby za przestępstwo, którego nie popełnił. Teraz bierze sprawy, z jakimi lepiej nie iść na policję. W "Dwudziestej trzeciej", czyli pierwszej części cyklu, zdesperowany biznesmen oferuje Winklerowi sporą nagrodę za zdobycie dowodów obciążających domniemanego mordercę jego żony. Problem w tym, że główny podejrzany wydaje się czysty… Gdy śledztwo utyka w martwym punkcie, z pomocą przychodzą nietypowi sojusznicy: siedemdziesięcioletnia fanka sudoku i mocnych trunków oraz specjalistka od trudnej młodzieży. Żadne z nich nie przypuszcza nawet, że trop prowadzi w stronę dużo straszniejszej zbrodni…

"Dwudziesta trzecia" to współczesny miejski kryminał, pełen barwnie nakreślonych postaci, podszyty sardonicznym poczuciem humoru, wznowiony w odświeżonej wersji. Kolejne części cyklu pt. "Zimny trop" i "Szwedzki kryminał" ukazały się jesienią 2021 roku. Premiera czwartego tomu cyklu zaplanowana jest na rok 2022.

Książka "Dwudziesta trzecia" w wersji do słuchania, czytana przez Wojciecha Żołądkowicza, to specjalny prezent, jaki mamy dla Subskrybentów Dostępu Premium TOK FM. By zacząć słuchać, wystarczy wejść TUTAJ lub odnaleźć "Dwudziesta trzecia" w aplikacji TOK FM. 

Chcesz posłuchać "Dwudziestej trzeciej", ale nie masz Dostępu Premium TOK FM? To świetna okazja, by go zdobyć - wystarczy 1 zł!

Wolisz książkę w wersji papierowej lub elektronicznej? Tu możesz ją zamówić:

Tutaj sprawdź Ebook >>

Tutaj sprawdź książkę >>

Audiobook "Dwudziesta trzecia" Beaty i Eugeniusza Dębskich dostępny dzięki uprzejmości Wydawnictwa Agora.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM