Podcasty "Temat tygodnia" i "Kultura na weekend" przygotowywane przez dziennikarzy "Polityki" teraz również w aplikacji TOK FM i na tokfm.pl

Od poniedziałku 24 stycznia w aplikacji TOK FM i na tokfm.pl można słuchać dwóch podcastów przygotowywanych przez redakcję tygodnika "Polityka: "Temat tygodnia" oraz "Kultura na weekend".

Podcast „Temat tygodnia" to rozmowy dziennikarzy "Polityki" o najważniejszych wydarzeniach mijającego tygodnia. Co tydzień dziennikarze wybierają jedną sprawę, o której rozmawiają z ekspertem. W ostatnich odcinkach tematami wiodącymi są V fala pandemii, zagrożenie wojną rosyjsko-ukraińską, rosnąca inflacja w Polsce, kryzys klimatyczny w kontekście netfliksowego hitu „Nie patrz w górę", spadek poparcia dla PiS. 

Podcastu „Temat tygodnia" przygotowanego przez dziennikarzy „Polityki" można posłuchać TUTAJ lub w aplikacji TOK FM.  

„Kultura na weekend" to przewodnik kulturalny działu kultury „Polityki". Dziennikarze dyskutują o najważniejszych i najciekawszych premierach i wydarzeniach. Podpowiadają też, co warto obejrzeć, przeczytać i czego posłuchać. Wśród gospodarzy podkastu jest Bartek Chaciński, Justyna Sobolewska, Piotr Sarzyński. W ostatnich odcinkach wraz z zaproszonymi gośćmi rozmawiają m.in. o tym, czy warto czekać na nową książkę Houellbecqka, co czeka Zachętę pod rządami nowego dyrektora, dlaczego warto wybrać się na wystawę duńskiego malarza, a nawet o tym, co nas śmieszyło w 2022 roku.

Podcastu "Kultura na weekend" przygotowanego przez dziennikarzy „Polityki" można posłuchać TUTAJ lub w aplikacji TOK FM.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM