Kryminał do słuchania na wakacje! "Gambit" Macieja Siembiedy w prezencie dla subskrybentów TOK FM Premium

Co łączy losy mistrza szachowego, zdrajcy i dziewczyny o niezwykłej urodzie, która po wojnie stanie się agentką MI6, a potem amerykańskiego kontrwywiadu? Gdzie ukryty jest bezcenny skarb, do którego chcą dotrzeć za wszelką cenę szpiedzy Hitlera, Stalina, Churchilla i Roosvelta? Zanurz się w trzymający w napięciu kryminał Macieja Siembiedy. "Gambit" w wersji audio już do słuchania na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM.

Rok 1966. Jerzy Ostrowski, konstruktor samochodów i mistrz szachowy zostaje uprowadzony przez tajniaków. Jest przekonany, że czeka go egzekucja z zemsty za brata, ułana AK, który naraził się nowym władcom Polski.

Rok 1943. Ludwik Kalkstein, gwiazda podziemnego wywiadu zmienia front i doprowadza do aresztowania dowódcy AK. Wanda Kuryło, jeszcze niedawno współpracownica Kalksteina, rozpoczyna misję, która może odmienić powojenne losy Polski i Europy. W tym czasie w Oświęcimiu umiera jedyny człowiek, który może jej pomóc. 

Co łączy losy mistrza szachowego, zdrajcy i dziewczyny o niezwykłej urodzie, która po wojnie stanie się agentką MI6, a potem amerykańskiego kontrwywiadu? Gdzie ukryty jest bezcenny skarb, do którego chcą dotrzeć za wszelką cenę szpiedzy Hitlera, Stalina, Churchilla i Roosvelta? Czy Wandzie uda się poznać tajemnicę człowieka, którego kochała? Czy powiedzie się jej zemsta?

- To najbardziej niesamowita historia, na jaką natknąłem się w czasie ponad dwudziestu lat mojej pracy reporterskiej - mówi Maciej Siembieda, który czerpiąc z prawdziwej historii i opisując prawdziwych bohaterów, stworzył mistrzowską powieść sensacyjną trzymającą w napięciu od pierwszej do ostatniej sceny. 

Książka "Gambit" w wersji do słuchania, czytana przez Mariusza Bonaszewskiego, to specjalny wakacyjny prezent dla subskrybentów TOK FM Premium. Wszystkie odcinki znajdziesz TUTAJ >>

Zacznij słuchać teraz:

Chcesz posłuchać "Gambitu", ale nie masz Dostępu Premium TOK FM? To świetna okazja, by go zdobyć - wystarczy 1 zł!

Wolisz książkę w wersji papierowej lub elektronicznej? Tu możesz ją zamówić:

Tutaj sprawdź Ebook >>

Tutaj sprawdź książkę >>

Audiobook "Gambit" Macieja Siembiedy dostępny dzięki uprzejmości Wydawnictwa Agora.

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM