"English Biz" i cztery formaty podcastu Olgi Pietrykiewicz - tylko w TOK FM. Najlepszy trening angielskiego w biznesie

Olga Pietrykiewicz, doskonała trenerka angielskiego w biznesie, rusza z nowym podcastem w TOK FM! "English Biz" i aż cztery różne formaty do słuchania od dziś w aplikacji TOK FM i na tokfm.pl. Wybrane odcinki będzie można znaleźć również na najpopularniejszych platformach podcastowych.

"English Biz" to podcast o komunikacji w języku angielskim w świecie biznesu, polityki i gospodarki. To miejsce, w którym przyglądamy się nowoczesnej komunikacji biznesowej. "English Biz" to aż cztery formaty, które tworzą rozbudowaną przestrzeń doskonalenia języka angielskiego.

PRESS REVIEW, cykl na temat słów i zwrotów używanych w takich tytułach jak "The Wall Street Journal", "The Economist", "The New York Times", "Bloomberg" czy "Financial Times". I od odcinka w tym formacie zaczynamy - posłuchaj pierwszego odcinka. Olga Pietrykiewicz bierze na warsztat m.in. trzy świetne okładki "The Economist". 

BUSINESS TRENDS, czyli jak mówić o wydarzeniach, które dzieją się w świecie gospodarki i polityki. Cykl mocno związany z tym, co się dzieje - ale nie tylko. To również miejsce, w którym dyskutujemy o języku opisywania zjawisk, tematów, problemów, trendów.

WORK IN PROGRESS to cykl o szukaniu pracy, rekrutacji i wszystkim, co się z nią wiąże. A więc rozmowy rekrutacyjne, autoprezentacja - wszystko w języku angielskim i zgodnie z trendami, profesjonalnie!

ENGLISH SERIES, czyli rozmowa o języku angielskim w serialach, przede wszystkim tych opowiadających o wielkim biznesie, procesach, polityce. Znane tytuły, na które spojrzysz i które usłyszysz zupełnie inaczej. To doskonała metoda nauki!

Do słuchania zaprasza niezastąpiona, jedyna i niepowtarzalna Olga Pietrykiewicz, trenerka języka angielskiego w biznesie.

A jak słuchać? Nowe odcinki podcastu "English Biz" będą się pojawiać na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM w poniedziałkowe popołudnia. Wszystkie odcinki i wszystkie formaty będą dostępne dla subskrybentów i subskrybentek TOK FM Premium.

A jeśli jeszcze nie masz TOK FM Premium? To świetna okazja, by spróbować - z okazji premiery podcastu przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla nowych użytkowników. Za pierwszy miesiąc korzystania z TOK FM Premium zapłacisz jedynie złotówkę. Jak skorzystać? Zajrzyj tutaj >> 

TOK FM PREMIUM