BUSINESS TRENDS. "To spearhead"- z życia C-level executives, czyli CEO i inni najważniejsi szefowie. Oczywiście: po angielsku

Czy wiesz, że skrót CEO oraz nazwa stanowiska, które on oznacza, używane są już od ponad 100 lat? Najwyższa kadra zarządzająca to tzw. C-level. Duże firmy stosują zunifikowany system nazw stanowisk takiej kadry, co ułatwia współpracę na podobnych szczeblach, także międzynarodową. W tym odcinku Olga Pietrykiewicz wyjaśnia zatem, co oznaczają w biznesie takie skróty jak CEO, CTO, CIO, COO, CFO, CMO, CBO, CDO, CLO czy CRO. Oraz jakie angielskie zwroty mogą się przydać, gdy będziemy mówili o szefach najwyższego szczebla bądź komunikowali się z nimi a także jakie słowa i wyrażenia związane są z zarządzaniem lub kierowaniem projektem.

Do słuchania zaprasza niezastąpiona, jedyna i niepowtarzalna Olga Pietrykiewicz, trenerka języka angielskiego w biznesie.

SŁUCHAJ >>>

Nowe odcinki podcastu "English Biz" pojawiają się na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM w poniedziałkowe popołudnia. Wszystkie odcinki i wszystkie formaty są dostępne dla subskrybentów i subskrybentek TOK FM Premium.

Jeśli jeszcze nie masz TOK FM Premium to świetna okazja, by spróbować - z okazji premiery podcastu przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla nowych użytkowników. Za pierwszy miesiąc korzystania z TOK FM Premium zapłacisz jedynie złotówkę. Jak skorzystać? Zajrzyj tutaj >>

DOSTĘP PREMIUM