ENGLISH SERIES: z seriali także możesz uczyć się angielskiego. "Sukcesja", "Suits", "Silicon Valley"

"Let's make a fresh start" - to jedno ze sformułowań, jakie usłyszycie w serialu "W garniturach", które warto zapamiętać, bo w biznesie na pewno przyjdzie nam prędzej czy później po nie sięgnąć. Tak, jak po jeden z czasowników, jakie śmiało można uznać za biznesowe takie, jak chociażby "to handle". Olga Pietrykiewicz w najnowszej odsłonie podcastu "English Biz" sięga po, oczywiście, znacznie więcej przykładów z szerokiej palety popularnych seriali.

Do słuchania zaprasza niezastąpiona, jedyna i niepowtarzalna Olga Pietrykiewicz, trenerka języka angielskiego w biznesie.

SŁUCHAJ >>>

Nowe odcinki podcastu "English Biz" pojawiają się na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM w poniedziałkowe popołudnia. Wszystkie odcinki i wszystkie formaty są dostępne dla subskrybentów i subskrybentek TOK FM Premium.

Jeśli jeszcze nie masz TOK FM Premium to świetna okazja, by spróbować - z okazji premiery podcastu przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla nowych użytkowników. Za pierwszy miesiąc korzystania z TOK FM Premium zapłacisz jedynie złotówkę. Jak skorzystać? Zajrzyj tutaj >>

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM